Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jel sledeće kolo poslednje za wc? Dovođenje rovitog Aguera će zahtevati ozbiljne zahvate i promenu cele koncepcije

 

Žao mi sad da rasturam tim taman kad je malo proradio, ali moraću. nema emocija u ovom poslu

Edited by levi
Link to comment

Vidi stvarno, mislio sam da je na kraju Januara

 

Ne znam, sad ide pauza, kada će mnogi da zaborave na fantazi, osim wc fanatika, a njihovi transferi se i onako ne računaju, neće biti mnogo promena cena do pred dedlajn.  ili hoće?

Edited by levi
Link to comment

Ozbiljno?! Postoji deadline za WC?

 

Ne secam se toga iz proslih sezona (mozda zato sto sam ga redovno koristio prvog januara u 00:45, sad bih prvi put u zivotu da ga ustekam za kasnije  :huh: ).

 

Ja necu uzimam Agueroa.

Link to comment

Fei, imas +4.  :cry:

 

Nemas vise. Odigrala sam WC, posto se ispostavilo da su mi preostala dvojica crvenih out na duze vreme, a uspela sam da nadjem zamene koje igraju, a toliko su jeftine da sam uspela da ih uglavim. Do sledece prilike bi verovatno poskupeli ili bi pala cena nekom od ove dvojice. 

 

Eto, malkine. 

Link to comment

Čestitke za The Beatles koje je terao maler od samog početka. Prvo im se Azpilicueta povredi pa ispuši za CS, onda Clark dobije crveni u nadoknadi vremena, ja na drugoj strani uberem 50 poena samo od Sancheza © i Baneta. Više sreće u nastavku.

 

Skok od tri mesta na tabeli i povratak u prvih milion na globalu, šta više čovek da poželi u ponedeljak ujutro.

Сутра је прави дерби. -_-

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...