Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Čestitke za The Beatles koje je terao maler od samog početka. Prvo im se Azpilicueta povredi pa ispuši za CS, onda Clark dobije crveni u nadoknadi vremena, ja na drugoj strani uberem 50 poena samo od Sancheza © i Baneta. Više sreće u nastavku.

 

Skok od tri mesta na tabeli i povratak u prvih milion na globalu, šta više čovek da poželi u ponedeljak ujutro.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

sutra jurim 11 razlike sa dvojcem iz Junajteda - De Gea i Van Persi.

znači treba mi klinšit i da Van Persi utera bar jedan.

što znači da možete da očekujete 3-1 za Junajted gde Runi daje dva komada a Mata jedan.

 

i tako...

:cry:

Link to comment

Prvi put posle bezbroj vremena nemam nijednog zućkasto-crvenog u timu. Očekujte da Kosta polomi nogu u četvrtom minutu subotnje utakmice. Al pre toga da dobije žuti.

Link to comment

ma nisam ništa počeo, nego sam još za vikend otišao u minus a kako me h2h ne zanima sve do danas nisam ni znao kome idem na megdan.

sad samo konstatujem očigledno: ja naređao 4 poraza, protivnik je nezaustavljiv, a u međusobnim duelima imam stopostotni učinak--koje su šanse da se takav trend nastavi, još sa minusom... zakon velikih brojeva, jbg.

Link to comment

Pa dobro, barem nećemo da brukamo Premer slanjem Feija u baraž.

 

Znaci, da ga pustim u ovom kolu da se ne brukamo. Ima vise classic poena od mene.  :fantom: 

 

A pusticu ga tako sto sam dva transfera napravila jos u subotu, a sad mi jedan crven i dvojica tamno narandzasti.  :isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...