Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sanchez istopio svu jucerasnju prednost i ostavio me na plus tri protiv Klajna i Runija. Na meni je da cestitam.

Hvala. Ma, ovaj najavljeni Runijev šou sam shvatio kao jinx, pa reko da udarim kontru.

Mada, to nije naš manir iz beton lige, mi igramo spuštenih štucni bez kostobrana, po koja pesnica u bubreg i lakat u skoku kao obavezan.

 

Za one koji su propustili naš meč, ovako je to izgledalo

 

Link to comment

Pobeda protiv Behemonta za prvi izlazak iz zone ispadanja/baraza ^_^ .

Cestitam.

 

Jbg po ko zna koji put ove sezone gubim zato sto nemam ili Kostu ili Sanceza.

 

WC za sledece kolo, vezao sam 2 poraza.

Link to comment

Dok jednom ne smrkne, drugom ne svane :D. Odlican mec i dramaticna zavrsnica.

 

Cini mi se da sam dva ili tri puta ove sezone pobjedio tako sto sam u poslednji mec kola ulazio sa zaostatkom od nekoliko poena i jednim igracem koji treba da nastupi i onda bi on golom ili asistencijom okrenuo stvar u moju korist. Znao sam da ce se to morati kad tad vratiti. Cestitke :)

Link to comment

Cini mi se da sam dva ili tri puta ove sezone pobjedio tako sto sam u poslednji mec kola ulazio sa zaostatkom od nekoliko poena i jednim igracem koji treba da nastupi i onda bi on golom ili asistencijom okrenuo stvar u moju korist. Znao sam da ce se to morati kad tad vratiti. Cestitke :)

 

Hvala. Ja pobedjujem samo onda kad to ne ocekujem. Nisam ni pomisljao da ce Graciano nesto korisno da uradi na Old Trafordu. Sva sreca te se nije pitao puno. Da je bilo do njega, sada bih ja tebi cestitao pobedu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...