Jump to content

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Stvarno? :D Nisam to izvalio...

Ja reko mora biti da je porodica prslinović u pitanju. Nije kao da bih se začudio da čujem kako njegovi klinci, gospoja, stara majka, zaova, pokojna prababa, labrador retriver i 2 zlatne ribice svi imaju svoje timove...koje vode samostalno.  -_-

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Камо среће :(

 

Имам само ФК West Ham у класику. Ранијих година је тамо била и ФК Кичмедисциплина, мој тим за Драфт лигу, али је због природе тог такмичења увек била у последњих петнаестак те је ове сезоне иступила из тог такмичења у знак протеста због опште криминализације наше фудбалске асоцијације оличене у самовољи ауторитарног секретара савеза Толее, као и преспоре и неправедне денационализације, урушавања традиционалних вредности, општег посрнућа српске културе и неисправног лифта у једној згради на Врачару.

Link to comment

A ja mislio da sam lud što petkom ne popijem više od tri piva ako nije namešten kapiten, ako je namešten popijem 6-7, a ako je namešten i nema one tekme u 13.45 popijem devet.

 

Norwich razara preseason, šteta što su na brodu. Not.

Link to comment

Тако је! Диктатори супериорних организационих способности који боље познају фудбал од 90% мушкараца на форуму па играју у Премеру и са времена на време победе у Погађалици, марш у кухињу!

Link to comment

Јуче у 19:02 сам сложио 429. тим и наставио да читам вести и џабалебарим. До поноћи сам још пет-шест пута птворио Фантази и, зачудо, ништа нисам променио у тиму. Јутрос сам се пробудио и уз кафу кренуо да сређујем тим кад оно - ништа нисам променио. Од тада сам још три-четири пута отварао Фантази и ништа. Изгледа да је то то. Штета што немам снаге да се излогујем до почетка првенства, ово је граница иза које свака интервенција постаје контрапродуктивна. Као доказ ћу приложити свој тим једном учеснику Шипа или Треће али ПМ-ом пошто не желим да овај драгуљ поделим са конкуренцијом, а радо бих о њему са неким причао. :(

Link to comment

Послао сам ти ПМ пошто те од Шипа ионако дели само war chest од 20 евра за Скаута. :fantom:

Link to comment

Јуче у 19:02 сам сложио 429. тим и наставио да читам вести и џабалебарим. До поноћи сам још пет-шест пута птворио Фантази и, зачудо, ништа нисам променио у тиму. Јутрос сам се пробудио и уз кафу кренуо да сређујем тим кад оно - ништа нисам променио. Од тада сам још три-четири пута отварао Фантази и ништа. Изгледа да је то то. Штета што немам снаге да се излогујем до почетка првенства, ово је граница иза које свака интервенција постаје контрапродуктивна. Као доказ ћу приложити свој тим једном учеснику Шипа или Треће али ПМ-ом пошто не желим да овај драгуљ поделим са конкуренцијом, а радо бих о њему са неким причао. :(

i kod mene slična situacija, samo što nisam zadovoljan timom. buljim već drugi dan u istu postavu, mislim da znam šta su joj mane, ali ne mogu ništa da promenim. možda bi bilo najbolje da neko vreme ne gledam uopšte (:lolol:) pa da napravim tim ispočetka.

Link to comment

ja odavno shvatio da nikad necu biti zadovoljan timom pa ga ostavio do daljnjeg. ima jos dve nedelje do pocetka ko bi ga znao sta sve jos moze da se desi tako da nema svrhe da bijem sad glavu kad ce me to svakako cekati pred sam start.

Link to comment

Ja sam krenuo da pravim po nekom mom planu tim sa akcentom na jaku ofanzivu(u nadi da ce ponoviti start PL-a od pre neku godinu kada su pljustali golovi :s_a: ) i sa idejom da odbrana bude jeftina i slabija.Medjutim ostalo mi je para i za jaku odbranu.Kao da su manje cene igraca ove godine u nekom proseku.

Mnogo igraca ima manju cenu nego sto zasluzuje.

-svi igraci Junajteda osim RVP-a su jeftiniji nego sto bi trebali biti,posebno odbrana

-Ziru je jeftin kao i bekovi Arsenala

-Schurrle je jeftin a i Kosta ako bude prva opcija u napadu

-Dzonson iz Liverpula nikad jeftiniji

-Adebajor i Eriksen su isto mogli biti 0.5-1m skuplji

-neki iz odbrane Sautemptona bas jeftini

-Dzeko jeftin

-odbrana Sanderlenda i Njukasla jeftina,pa i pojedinci iz QPR-a su jeftini iako su sad usli u ligu

Link to comment

Ja sam krenuo da pravim po nekom mom planu tim sa akcentom na jaku ofanzivu(u nadi da ce ponoviti start PL-a od pre neku godinu kada su pljustali golovi :s_a: ) i sa idejom da odbrana bude jeftina i slabija.Medjutim ostalo mi je para i za jaku odbranu.Kao da su manje cene igraca ove godine u nekom proseku.

Mnogo igraca ima manju cenu nego sto zasluzuje.

-svi igraci Junajteda osim RVP-a su jeftiniji nego sto bi trebali biti,posebno odbrana

-Ziru je jeftin kao i bekovi Arsenala

-Schurrle je jeftin a i Kosta ako bude prva opcija u napadu

-Dzonson iz Liverpula nikad jeftiniji

-Adebajor i Eriksen su isto mogli biti 0.5-1m skuplji

-neki iz odbrane Sautemptona bas jeftini

-Dzeko jeftin

-odbrana Sanderlenda i Njukasla jeftina,pa i pojedinci iz QPR-a su jeftini iako su sad usli u ligu

Pa tebi je onda i mnogo 100 miliona... :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...