Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Napokon se privode kraju ovi dani golgote. Najgori osećaj u fantaziju je kada se protiv šampiona juri par bodova zaostatka, a moj mrtvi Kejn ništa ne nadoknadi protiv njegovog. :isuse: 

 

Tako će biti i danas sa Aleksisima. MMW.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako. I treba. Pa jebao vas power 8 napred. U svakom kolu neki pametnjakovic bencuje Kejna, Cadlija, Ostina, Dauninga, Sigija... jer, boze moj, igra u gostima ili mu stize Celsi.

Kad vec imate viska novaca zbog Kejn/Ostin navale, spucajte to u odbranu ili donirajte meni

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Ako. I treba. Pa jebao vas power 8 napred. U svakom kolu neki pametnjakovic bencuje Kejna, Cadlija, Ostina, Dauninga, Sigija... jer, boze moj, igra u gostima ili mu stize Celsi.

Kad vec imate viska novaca zbog Kejn/Ostin navale, spucajte to u odbranu ili donirajte meni

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

amin.

 

sjecam se kako sam htio malkinu napisati da ce najebati sto je ostavio bentekea na klupi i da ce mu se to desavati iz kola u kolo i onda uradim isto to i ostavim kanea protiv chelsea.

 

ne samo da nisam rezultatski profitirao, nego sam porusio jedan od svojih fpl principa. :cry:

 

zapravo dva principa

Edited by Timmi
Link to comment

Не ради то са одбраном: ја сам разлику спуцао на Бејнса, па на Забалету, па на Азпија и укупно од њих добио 10 бодова за толико кола.

 

Ове године су разлике између тимова јако мале због новог система раста цена и због великог броја јефтиних играча који остају јефтини и након пар месеци убиствене форме (Кејн, Бијафра, Даунинг, Остин...) довели до тога да је у ствари једино битно набости капитена и бонусџије који су често травестија, а за то нема рецепта.

 

Ја ћу вероватно дивљом картом да пређем на power 7 уз бедну одбрану чисто експеримента ради. Можда ми се обије о главу па испаднем из лиге, али ово цеђење суве дреновине ми није најинтересантније.

 

И није битно што ми по положају на табели и није нека сезона: прошле године сам био око 300k и борио се за опстанак па ми је било до јаја. Ове сам у топ 25k и таворим око средине, али ми је све мање интересантно. Мало мање јер сам опседнут фантазијем, али мање.

Link to comment

Napokon se privode kraju ovi dani golgote. Najgori osećaj u fantaziju je kada se protiv šampiona juri par bodova zaostatka, a moj mrtvi Kejn ništa ne nadoknadi protiv njegovog. :isuse:

 

Tako će biti i danas sa Aleksisima. MMW.

ko ti je taj?

 

ne znam zasto kukas kad vodis 1 razlike... :fantom:

Link to comment

amin.

 

sjecam se kako sam htio malkinu napisati da ce najebati sto je ostavio bentekea na klupi i da ce mu se to desavati iz kola u kolo i onda uradim isto to i ostavim kanea protiv chelsea.

 

ne samo da nisam rezultatski profitirao, nego sam porusio jedan od svojih fpl principa. :cry:

 

zapravo dva principa

ja sam vrlo svesno prešao na power 8 kad se ušlo u novogodišnji period jer sam očekivao rotaciju. jedini razlog. izostanak Aguera je samo olakšao odluku. sad se vraćam na ispravnu strukturu tuma...

Link to comment

Remi, deder obuzdaj kapitena pošto tek sledi Runijev šou koji će da napravi preokret.  :fantom:

Nema ništa od Runija danas, Falcao i Perica u najavi kradu šou, a ja tonem sve dublje dok mi brod na koji se nadam ukrcati plovi sve dalje i dalje.

 

To bi bilo to, čestitam  :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...