Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Vidim da se ona jagodinska lopuza vratila (i jos tragicnije, polozila pravosudni), te samo morao da se pojavim kako ne bih dozvolio da prevlada polusvet

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tipično, najbolje rezultate pravim kada  minimalno intervenišem. Čim probam nešto van šablona, završi se katastrofalno

 

Ako je za utehu, a nije, prošao sam nektivnog Španca u kupu

Link to comment

...Сада на мозгање да ли да потежем вајлд кард ноћас.

 

Znas i sam da to ne bi bilo najmudrije... Suvise je nepoznatih u igri ovog januara.

Link to comment

Znas i sam da to ne bi bilo najmudrije... Suvise je nepoznatih u igri ovog januara.

Vuce ga zov novca...:)

 

Ja sam aktivirao i za dan mi za 0.4 skocila vrednost tima...

Link to comment

Vuce ga zov novca...:)

 

Ja sam aktivirao i za dan mi za 0.4 skocila vrednost tima...

Мало зов новца, мало што не знам шта да радим десет дана ако не комбинујем, купујем, продајем, узимам и додајем.

 

Срећом, проверио сам датуме и схватио да ће бити још дужа пауза па сам искулирао, те ми је вредност тима скочила за мизерних 0.2.

Link to comment

Eno pise na tabeli ko je amater... :fantom:

 

Nemoj me bar ti, crni Lebrone. Ova tvoja sezona je po mojim težnjama, senzibilitetu & percepciji igre, sezona snova. Pre 3 kola imao sam 100-ak bodova više od tebe u klasiku, u mini ligi patentiranoj od strane Feija i Prslina, imao bih 4 pobede više, u premeru više nego duplo bodova manje i nalazio se u zoni ispdanaja spram tvog sigurnog drugog mesta.

 

Međutim, od kako si počeo da trčiš za parama, više mi nisi idol, a u ligi toneš kao da si porodicu Rednap postavio na savetnička mesta.

 

Btw, posle temeljnog preispitivanja shvatio sam i da moja sezona nije tako loša. Tim mi igra raznovrsno, opušta se protiv Moće, Feija, Prslina i ine boranije, ali kad se mobilišemo spram favorita kao što su Malkin i Tola, u to ime parkiramo zglobni bus, redovno kipi kolekcija fensi skalpova. 

 

Sve to na stranu, nema velike potreba za WC-om ove nedelje. Pauza nije duga, nije se niko povredio, osim Kejna (koga su svi pankeri ionako već uveliko imali), nikoga ne očekuje značajniji rast, raspored je šaren i nema tima čija grla vredi forsirati, etc. Doduše, dobar tajming za potezanje WC-a u mnogome zavisi i od toga kada će ga većina iskoristiti. Na to se ne može uticati, ali sudeći po do sada sprovedenim transferima, sumnjam da ste pametno postupili.

Link to comment

Kakvo crno divljanje? Lepo se napravi plan, pa tamo polovinom januara...

Ne znam koliko tim moze da bude u losem stanju, pa da opravda kartu vec sada

Link to comment

Šoukros u zadnja tri kola 6-6-9, a ljudi ga i dalje masovno izbacuju (doduše, pre toga je imao jedno 15 kola gde je skupio ukupno 16 poena, ali nećemo sad u sitna crevca)

Link to comment

Jeziv raspored me čeka. Šahovska partija sa liderom (traka će odlučiti), pa Derbi sa četvrtoplasiranim Topolicama, pa na sve to treba opet da pustim Moću.  :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...