Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Čestike beowlu!

 

Jednog od ovih dana ću sigurno prebaciti 35 poena...po teoriji velikih brojeva što bi rekao bjeka.

 

Pa već si na 38 i možda Costa još nešto uradi, možda kapne i neki bonus kod Yaye kapetana.

 

Ja po svemu sudeći dobijam na Chadlijevo ludilo i tvojih -4. Dobar h2h je bio. Dobro smo gađali kapitene, zaboli po 1 CS, ja sam imao više sreće sa klupom pošto sam tamo ostavio Zabaletu a ti Boyda. Na kraju možda prebacim 50 poena, takođe po zakonu velikih brojeva.

 

Ajd' pa više sreće u nastavku...

Link to comment

A to ja kukam onako malo, reko da zaokruzim na 35. :)

 

Dobru sam sezonu izabrao da najavim fantazi povlacenje, za staro sam gvozdje ka don fabio. Ovo izbacivanje kejna mi ja najgluplji potez u istoriji. I to zato sto sam tako zacrtao pre mnogo kola, a sto momak igra ko nezdrav nema veze. :isuse:

Edited by Ruxin
Link to comment

Izdiminirao mi Kalabaster brutalno. Ubedljivo najbolji rezultat u ligi uprkos odlasku u minus ne bi li se Fer Silvom zamenio.  :misko:

 

Plus dva beka sa po golom na klupi.

 

Puno sreće. Svim'.

Link to comment

Dobru sam sezonu izabrao da najavim fantazi povlacenje, za staro sam gvozdje ka don fabio. Ovo izbacivanje kejna mi ja najgluplji potez u istoriji. I to zato sto sam tako zacrtao pre mnogo kola, a sto momak igra ko nezdrav nema veze. :isuse:

 

Deder, pa ne može biti toliko strašno. Drugi si na tabeli, ima još pola sezone da se odigra. Pogledaj mene, vratio se posle nekoliko godina fantasy apstinencije da se okušam na PPP i ne mogu da dohvatim gornju polovinu beton lige :cry: a kako i da je dohvatim kada mi čitava sredna i napad umuljaju gol otprilike jednom u tri kola a i tada do rade samo oni koji su preklopljeni sa protivnicima.

Link to comment

Ispadoh iz kupa, ali za utehu je sto sam se vratio na pobednicki kolosek u pppremer-u. Sad jedan kvalitetan wildcard, nisam navikao da razmisljam o njemu pa cu ga iskoristiti odmah da zgrnem koji dinar .

Link to comment

Deder, pa ne može biti toliko strašno. Drugi si na tabeli, ima još pola sezone da se odigra. Pogledaj mene, vratio se posle nekoliko godina fantasy apstinencije da se okušam na PPP i ne mogu da dohvatim gornju polovinu beton lige :cry: a kako i da je dohvatim kada mi čitava sredna i napad umuljaju gol otprilike jednom u tri kola a i tada do rade samo oni koji su preklopljeni sa protivnicima.

 

Ma penzija se planira nevezano za rezultate...a moram da kukam od sramote, šta mi drugo preostaje posle 2 ovakva kola. Prošlo sam imao tipa 23. :D

Link to comment

Честитке Лезилебу.

 

Ужасно коло. Извукли ме мало Азар и Тери, пао сам само 7.000 места, а очекивао сам сурвавање од једно 30-40к. Сада на мозгање да ли да потежем вајлд кард ноћас.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...