Jump to content

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Najavio je Fei na kraju SP-a da mu treba odmor od foruma i nekih iritantnih likova (Prslin, Mjuki, Moca, Koltrejn...), ali da se vraca do pocetka fantazija. 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Па добро, логично је да се наљути на мене пошто сам га одрао у Нашој лиги, али чиме су му ова три убога слепца наудила?

Link to comment

Дуцин класик је незванично такмичење. Обнављајте га ако хоћете, али званична форумска такмичења су три лиге и Росов класик, такмичење са најдужом традицијом на форуму у коме учествују и стари форумаши који не учествују у х2х.

 

Meni bzv da se obnavlja taj klasik, koliko se secam on je bio pokrenut jer Rosa nije bilo do pred sam pocetak prvenstva i zato je pravljen, posle sam nudio i da ga gasim da ne bi bilo zabune al ostade do kraja. Meni licno bolje da ostane onaj jedan Rosov pa svi tamo. 

 

Edit: da ne bude vise ta tema aktuelna ta Klasik liga je ipak izbrisana, vidim sad da je nemam u ponudi za obnavljanje. Verovatno sam deletovao na kraju prethodne sezone, vise se ni ne secam. Jbg

Link to comment

Hajde onda da vidimo ko je za otvaranje nove, pa ako se okupi kritična masa, ja ću da otvorim. Ima li šanse da mi se usliši vapaj na moderaciji da se oko toga oformi poll na ovoj temi, da ne bismo prostor za kukumavčenje arčili na još jedan krug prijavljivanja?

Link to comment

   Nedavni PPP WC klasik fantasy, gdje mi je, u sučevom vremenu, @crtamOrasi uzeo treće mjesto, bio mi je prvi nakon dosta godina, kada sam, valjda negdje tamo krajem devedesetih, sa još dvadesetak prijatelja/poznanika iz dva grada igrao par sezona Fantacalcio po pravilima Gazzette dello Sport. Prijavio sam se na klasik, mislim da mi je to dovoljno za prvu sezonu, pa se nisam ni javljao na temi, al kad je već krenula rasprava...

 

 e, da, ArtisticoFC je ime ekipe, kao i na WC fantaziju

Link to comment

 Prijavio sam se na klasik, mislim da mi je to dovoljno za prvu sezonu, pa se nisam ni javljao na temi, al kad je već krenula rasprava...

 

 

prijavi se i za trecu ligu, ne kosta te nista a svakako ce trebati igraci

Link to comment

ma treba dodati ove iz Premera koji su upali u ligu al se nisu prijavili. Lezileb i još neko. Bustin još nije upao, jel može neko njemu da javi da se izjasni dal će da igra? jel BabaJi definitivno ne igra?

 

u šipppu fali muslin, ovako napamet samo njega se sećam a da nedostaje. Ruxin valjda treba u šippp, isto kao i adašević. amnestija za neaktivne vedete foruma!

 

edit. Giggsy i Tom Hagen su isto bili u šipppu. Giggsyja valjda ima po forumu, mogao bi da se javi. ExicPL je vodio Kurton City u šipppu i mislim da je bio neaktivan, ali možda grešim. i SNARC je vodio ekipu u šippu.

 

ftfy

 

Je l' šaljete pm-ove starim kukama koje se još nisu prijavile?

Link to comment

Ја сам послао Bustinu сада када сам видео твој пост и још се није јавио.

 

:D Ako je Bustin kao ti koji si odgovorio na poziv za WC fantazi negde pred polufinale, ligu cemo popuniti u aprilu. 

 

Nisam ni ja za jos jedan klasik. Meni ne smetaju ni svi clanovi one porodice koji se svake godine redovno prijavljuju. :wub:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...