Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

pa nije mi trebala karta do sada. a planiram da je iskoristim da u jednom od duplih kola zaskočim Timija, Gylfija i ostale Cavalere™ u klasiku.

 

nego, čisto ovako između dve semenke, kolko poena misliš da je dovoljno za opstanak u Premeru? toliko sam opušten usled nezainteresovanosti za h2h takmičenje da mogu sa osmehom na licu drugarski da ćaskam o toj temi.

 

Takvo pitanje nemilosrdno pojačava broj obrtaja sekutića, pa je nomoguće i vazduh uzeti između dve semenke. 

 

Pravio sam pre dve nedelje neke šacometrijske projekcije za safe baraž, međutim, grupeto se u međuvremenu uskopistio, tako da rezultat tih analiza danas ne izgleda realno. Ja bih najvoleo da se ponovi prošlogodišnja borba za opstanak, a ti gledaj za bezbedne distance i pati. 

 

Inače, percepcije nam se totalno razlikuju. Meni 'nije mi trebala karta' zvuči kao da si se vratio sa rekreativnog fudbala na kome ti nije trebala lopta.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inače, percepcije nam se totalno razlikuju. Meni 'nije mi trebala karta' zvuči kao da si se vratio sa rekreativnog fudbala na kome ti nije trebala lopta.

ti kanda brkaš "fri transfer" i "uajldkard" :fantom:

 

inače, imponuje činjenica da izvlačim ono najbolje u svojim rivalima; ovo je valjda četvrti ili šesti put da tesno gubim od najboljeg rezultata u ligi. ha-ha, kako bih li se samo nervirao da mi je makar malo stalo do tog takmičenja  :nobles:

Link to comment

auu a ja se baš pitam otkud to da Calavera nije došao da proslavi Sigurdsonov  gol islandskog boga fudbala gdestesadanevernici   :fantom:

Edited by malkin
Link to comment

auu a ja se baš pitam otkud to da Calavera nije došao da proslavi Sigurdsonov  gol islandskog boga fudbala gdestesadanevernici   :fantom:

 

Eh, lahko je rugati se onima koje iz kupa izbacuje lik van prvih milion u overallu :( Ali sve je to fantasy, rotacija napadaca je proslo kolo dala rezultate, ovaj put i nije, i tako...

Edited by Calavera
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...