Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako deli jel to znaci da obojica dobijaju po 3 ili ce neko dobiti 2 ?

 

Ako 2 igraca imaju isti broj BPS, onda obojica dobiju po 3. Ali izmenili su kod Ville, Vlaar dobija 3, Hutton 2. 

 

Edit: Protiv Prslina sam mogla da priustim da ostavim na poslednjem mestu na klupi majstora kakav je Barnes. 

Edited by Tolaa
Link to comment

Ako 2 igraca imaju isti broj BPS, onda obojica dobiju po 3. Ali izmenili su kod Ville, Vlaar dobija 3, Hutton 2. 

 

Edit: Protiv Prslina sam mogla da priustim da ostavim na poslednjem mestu na klupi majstora kakav je Barnes. 

 

Aaaaaa! Neeeee! (kukam zbog klasika).  :ph34r:

Link to comment

kaće zimska divlja karta? :fantom:

 

E Malk, da te pitam kad već bezbrižni sa fišecima u rukama gledamo sutrašnju utakmicu: u čemu je kvaka za uštedom divljanja? Svih 5.7 miliona iz sefa bih dao, samo da mogu pride dizdivljam. Čak i kada mi je, u određenim trenucima očaja, palo na pamet da resto sezone odigram za publiku i u to ime trajno istetoviram traku oko Tripijeovog bicepsa, andergraund poput štekanja DK-a mi na pamet nije pao.

Link to comment

Meni je u kupu naleteo neki sto drzi Aguera u timu, a ukupno mu sedmorica nisu videla terena u ovom kolu.

 

Ali zato pogadjalica!  :lolol:  :isuse: Od 9 utakmica, samo na jednoj sam pogodila ishod. -70.

Link to comment

U Brodu 9 poena prednosti protiv Zoidberga. Ostao nam je obojici Sterling, ali on ima i Sigurdsona i Minjolea.

U Kupu Marsala totalna drama Maharadza iz prijateljske Juzne Afrike ima identican skor kao i moja malenkost. Sutra dvoboj Sterling-Tejlor odlucuje o prolazu. Sta se desava u slucaju istog broja bodova?

U pogadjalici solidnih 50 poena, ali dzoker na ogavnom Sitiju :isuse: .

 

edit: I LeBron je odigrao na Siti.

Edited by San Epifanio
Link to comment

Sta se desava u slucaju istog broja bodova?

 

 

If a cup match is drawn, then the following tie-breaks will be applied until a winner is found:

  1. Most goals scored in the Gameweek
  2. Fewest goals conceded in the Gameweek
  3. Virtual coin toss
Link to comment

E Malk, da te pitam kad već bezbrižni sa fišecima u rukama gledamo sutrašnju utakmicu: u čemu je kvaka za uštedom divljanja? Svih 5.7 miliona iz sefa bih dao, samo da mogu pride dizdivljam. Čak i kada mi je, u određenim trenucima očaja, palo na pamet da resto sezone odigram za publiku i u to ime trajno istetoviram traku oko Tripijeovog bicepsa, andergraund poput štekanja DK-a mi na pamet nije pao.

pa nije mi trebala karta do sada. a planiram da je iskoristim da u jednom od duplih kola zaskočim Timija, Gylfija i ostale Cavalere™ u klasiku.

 

nego, čisto ovako između dve semenke, kolko poena misliš da je dovoljno za opstanak u Premeru? toliko sam opušten usled nezainteresovanosti za h2h takmičenje da mogu sa osmehom na licu drugarski da ćaskam o toj temi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...