Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мислим да ћу се одјавити са форума неко време. :blush:

+1

jedino bih još čestitao kralju pošto me sigurno dobija, ali h2h me uopšte ne zanima pa nisam ni proveravao rezultat.

Link to comment

I ja cestitam Sokolovicima, da ga City nije primio mozda bih i imao neke sanse. Ovako jedino da se uzdam da Fabijanski odbrani penal uz clean sheet.

 

edit: jes trt, Zabaleta zuti, Navas zuti, a Barnli daje drugi gol :isuse:  Imacu 15 poena od 9 igraca

Edited by pantelia
Link to comment

Sigi će možda i sačuvati klinšit (uz postignut gol ili dva), ali Fabianski sigurno neće zbog Sterlinga koji će sutra da izdivlja najstrašnije.  eto, batali svaku nadu.

Link to comment

29 поена. До сада ми је најгори резултат био 42. Али, добро, нека све лоше буде у истом колу. Честитке Толи, противнику у купу, ма свима редом.

Link to comment

Hvala, mada mogu ti reći da si me prilično navukao na klasik i uglavnom ispizdeh što Ostin ne dade par komada.  :kralj:

 

Zlu ne trebalo, Jarmat je za Fejnord dao dva gola na utakmici protiv jačeg protivnika nego što je to Everton.

Link to comment

A-јој, даде га Брнли мојој удвојеној Сити одбрани. :isuse:

 

Pаспадам се као Малкин, само што је мени х2х битан, а још ће и Толаа сада да квотује себе и штиклира и најстрашније ме зајебава. Већ ми је лоше. Мислим да ћу се одјавити са форума неко време. :blush:

 

Nego sta! :happy:

 

Za H2H duele se namestaju timovi, makar se islo i u dubok minus sa poenima za klasik. Nijedna pozicija u klasiku ne moze da ti donese zadovoljstvo kao pobeda nad Prslinom, Feijem, Mocom, Mjukijem...

 

A kog si ti pobedila od gorepomenutih? :fantom:

 

Bitno je imati neki cilj u zivotu. 

 

Fei - check

Mjuki - check

Moca - check

Prslin - check

 

Svaka cast meni koja sam za samo nekoliko meseci... :happy: A posto je i Mjukica na pragu poraza, verovatno zavrsavam godinu ispred sve cetvorice. :happy:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...