Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Opet sam za ovo kolo odigrao mediokritetski i ziheraški, iako je izvesno da će biti gomila nelogičnih rezultata i opet ću da završim sa 30p u najboljem slučaju. i tako dan za danom

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prasline, ja sam se s porazom pomirila jos prekjuce. 

 

Iskoristila sam svu srecu koju sam imala u ovom kolu, pa ce Praslin imati lagan posao u sledecem. To, a i mislim da nikad nisam vezala 4 pobede. 

 

Osim toga, igrac kog sam dovela mozda nece ni poceti utakmicu, a i ako pocne, verovatno nece dogurati do 60. minuta. Traku ne znam kome da stavim, skoro svi mi igraju u gostima, a ne znam da li manje ocekujem od Koste protiv Sotona ili RvP-a protiv Totenhema.

Link to comment

Danas protiv Zoidberga od koga nisam cuo glasa vec neko vreme. On se nalazi u zoni ispadanja, a ja u konstantnoj borbi da se u nju ne vratim. Bice ovo duel kao nekad Sloboda-Celik, cvrsto i bez kalkulisanja. Brine me ovaj Persi. Ne bih voleo da me moja doskorasnja uzdanica polupa.

Edited by San Epifanio
Link to comment

Prasline, ja sam se s porazom pomirila jos prekjuce. 

 

Osim toga, igrac kog sam dovela mozda nece ni poceti utakmicu, a i ako pocne, verovatno nece dogurati do 60. minuta. Traku ne znam kome da stavim, skoro svi mi igraju u gostima, a ne znam da li manje ocekujem od Koste protiv Sotona ili RvP-a protiv Totenhema.

tumblr_lyqf3aCdvp1ql4h20o1_500.gif

Link to comment

Sto, sta je Austinu?

 

Prasline, koga si doveo? Yayu? Silvu? Obojicu? :o Ja ovog drugog. I narukvicu sam mu poklonila. Umesto Alexisa, ocekujem da njega ovi tvoji sprece da zablista, sto znaci da ce da het trikuje.

Edited by Tolaa
Link to comment

Ma otisao sam u minus da bih ga doveo. Ne smem ni da kazem ko je leteo. (no stigao i Yaya pride).

 

Ovo je jedno od onih kola gde sam se ujeo cim sam confirmovao, ne znam zasto...

Link to comment

Čestitke Gylfijevim Kunićima, na kraju sam se zdravo ismejao umesto da se nerivram. Kapiten sa -4 poena, treba to umeti.

 

Hvala, jebeš ga, više sreće sa narednim Žiruisanjima.

Link to comment

Jedva preživeh malkinove romantične epopeje o klasiku kao prioritenom takmičenju, ali ako je opet prepisivao transfere, nakarikaću si minus pre nego što Benteke odnese loptu kući.

Link to comment

Sto, sta je Austinu?

 

Prasline, koga si doveo? Yayu? Silvu? Obojicu? :o Ja ovog drugog. I narukvicu sam mu poklonila. Umesto Alexisa, ocekujem da njega ovi tvoji sprece da zablista, sto znaci da ce da het trikuje.

Забалету уместо Бејнса и Влаара за резерву уместо Јуна за случај да Азпи буде на клупи.

 

Остин капитен.

 

Срећно!

Link to comment

Ja se vec pomirio sa porazom, cuj ja da vezem dve pobede za redom?

 

Ovo sto si poslusao savet profi dzinksera ti je najbolji potez sezone. Sad predvidjaj velike uspehe svima onima koje ti nemas, a protivnik ima. Ovako:

 

Срећно!

 

Hvala, takodje, iako tebi nece biti potrebno pored Ostinova tri gola.

Link to comment

Jedva preživeh malkinove romantične epopeje o klasiku kao prioritenom takmičenju, ali ako je opet prepisivao transfere, nakarikaću si minus pre nego što Benteke odnese loptu kući.

ja i da hoću numem ono da prepišem. ti si kralje ozbiljna avangarda, napraviš 2 transfera i ostane ti 5.7 meleona u sefu :mellow:

al ništa to ne mari kad znam da će najprecenjenije Jaje da mi se usere u život, posebno sad kad je ducca pokvario legendu Čaza Ostina.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...