Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Dzabe to meni, druga ligo siri svoje grane...

 

Pa kad ti je pravosudni vazniji. <_< Ali ajde, bar na necemu i tebi da se cestita. :)

 

A Mauci kao da je vec znao ove rezultate od ranije.

 

Mauci :Hail:

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na redu je, pak, fijasko protiv Malkina. Da nije u ovoj besmislenoj jurnjavi za generalnim plasmanom, pobedama u Kupu i i inim štreberskim nadgornjavanjima, apelovao bih da me dobije dostojanstvenom razlikom.  :fantom:

ha-ha, najbolje da imaš nečega da se plašiš u sledećem kolu. danas si me ušio za 17 poena, a imaš i najskuplji tim u ligi. kako sad stvari stoje, ne vidim da ja ikoga u Premeru treba da brinem. bar kad je h2h u pitanju, za koji ne marim i koji me ne zanima.

 

nego, jel nam se to Muriel udala ili tako nešto, ni da pisne ni da pobedu proslavi... veliki je to gubitak za ovdašnju fantazi zajednicu. onoliko oplakaste nemača pojma Feilduna, a prošlogodišnjeg  klasik  šampiona niko  ni da pomene :(

Link to comment

ha-ha, najbolje da imaš nečega da se plašiš u sledećem kolu. danas si me ušio za 17 poena, a imaš i najskuplji tim u ligi. kako sad stvari stoje, ne vidim da ja ikoga u Premeru treba da brinem. bar kad je h2h u pitanju, za koji ne marim i koji me ne zanima.

 

nego, jel nam se to Muriel udala ili tako nešto, ni da pisne ni da pobedu proslavi... veliki je to gubitak za ovdašnju fantazi zajednicu. onoliko oplakaste nemača pojma Feilduna, a prošlogodišnjeg  klasik  šampiona niko  ni da pomene :(

 

giphy.gif

Link to comment

Moća  :ziga:

 

Položio, izazvao revoluciju u pravosuđu (da je živ Vorhol, Moćin porteret bi se naveliko štancovao) i što je najvažnije, predvodio svoje Trotere do drugog rezultata u kolu (nižirezrednosti arogantno i sa ekstremnim nipodaštavanjem ignorišem). Nadam se Moćoni da će da ti se zapati neki Džoni Sju-nami i da od posla glavu nećeš moći da digneš.

 

... To su jedine šanse da otkineš još poneki skalp i nas davljenike poteraš ka obali. 

Link to comment

e pa skapirao sam šta je bilo čudno u prethodnom kolu. pobedili svi veliki™: MUN, MCI, ARS, LIV, TOT, CHE. voleo bih da čujem od pedantnih statističara kad se to poslednji put desilo.

plus dobili ovosezonski ljubimci Sotone i Sigi Suonsi.

to ne biva dvaput. zato onoliki nemači pojma nabiše pestoosamsto poena :fantom:

 

vidim da sutra igram protiv nekog Kabalastera, pa da ga obavestim da sam napravio 2 transfera, a i to nevoljno, tek da probam da obezbedim 11 startera. a i to zbog klasika, h2h me već nedeljama ne interesuje.

Edited by malkin
Link to comment

Sokolovici, imate +4.

 

Prasline, Najskuplji, Valencia ili Sakho?

 

Pa to jedino ako ćeš u minus 8 da ideš, jer sam ja odavno na -4.

Ima li ko kakvu predstavu za kapitena danas? Nikad teži izbor čini mi se.

Link to comment

E onda izvini :D

 

Moram prvo da skrpim odbranu, imam samo dvojicu, plus 2 povredjena i iskljucenog Zirua (pasmater), tek onda cu kapitenom da se bavim... Nekako mislim, ko je pokidao u proslom kolu, tesko ce za 2 dana da ponovi slicno. Problem je sto kod mene niko nije pokidao.

Link to comment

Sokolovici, imate +4.

 

Prasline, Najskuplji, Valencia ili Sakho?

Резонски је Најскупљи, срце каже Бијафра, значи увалиће га Валенсија. :fantom:

 

Ја се једва устежем да не капитенујем Бијафру.

 

Толоо, нема разлога да не будемо цивилизовани иако си ме врло скоро избацила из лиге на правди Бога и из чистог страха да ћу те увек победити. Нема потребе да се обазиремо на то што катастрофално водиш наш фудбалски савез, што си огрезла у корупцију и непотизам. Као прави спортисти морамо да превазиђемо и твоје коришћење џинксовања у циљу стицања поена. Све те ствари ћемо данас оставити иза себе, јер је за тебе данас дерби, а за мене утакмица. Позивам те да се издигнемо изнад досадашњих сукоба тиме што ти часно желим да данас доживиш частан пораз. :thumbsup:

 

Edit: Пантелија, пали Бијафра на првенство Африке после куп утакмице са Евертоном.

Edited by Прслин
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...