Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

moj protivnik u kupu se zove Moves like Agger  i izgleda da je izgubio 90-88

 

Po nekim mojim zamislima ovako bi trebalo da bude svako kolo.  Ne znam zašto nije

Edited by levi
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Елем, у Премеру се закувало на врху: сви од 1-5 места изгубили, сви од 6-9 победили. Тими и ЛеБрон још увек имају предност, али је испод њих кркљанац. :)

sva sreća pa me Premer više ne zanima, moguće je da bih se nervirao :fantom:

Link to comment

:lolol: Ја сам видео пре едита, ја сам видео! Шта су ти бонуси, а? ;)

 

Елем, у Премеру се закувало на врху: сви од 1-5 места изгубили, сви од 6-9 победили. Тими и ЛеБрон још увек имају предност, али је испод њих кркљанац. :)

I na dnu počinje zezanje, poslednja tri fenjeraša dobila, to doduše ne menja da je Pravosudni i dalje prikucan za dno ali zato se kralj i ja penjemo iz zone direktnog ispadanja :fantom:
Link to comment

Drknuo me Fei, nezadrzivo grabim ka zoni ispadanja :(

 

Strelac za VBA, strelac za KPalas i kapiten Ziru da idu u picku mile matere, sto kaze Ciro.

 

I jedan veeeeeeeeeliki hail za Mocu koji je polozio pravosudni :ziga:  :ziga:  :ziga:  :ziga:  :ziga:  :ziga:  :ziga:

Edited by pantelia
Link to comment

svaka čast, baš si uhvatio zalet.

ja, u istom periodu, kao da igram jedno kolo kod kuće pa jedno u gostima:

2705

1701

2716

1057

2452

 

a ovo je vala bilo čudno kolo. najgori plasman ukupno sam imao u ovoj sezoni (nešto oko 1.9 miliona) iako su mi veznjaci dali dva gola i dve asistencije a napadači dva gola i jednu asistenciju. čak je i kapiten imao celih 6p a ne 2 kako biva u lošim kolima. juče bih potpisao takav ishod, a danas ispade katastrofa :mellow:

Link to comment

Мени чудна сезона, у таласима иду бедаци, па екстаза.

 

Пази ово...

 

Overall:

November 1.352.465

December 6.454

Link to comment

a ovo je vala bilo čudno kolo. najgori plasman ukupno sam imao u ovoj sezoni (nešto oko 1.9 miliona) iako su mi veznjaci dali dva gola i dve asistencije a napadači dva gola i jednu asistenciju. čak je i kapiten imao celih 6p a ne 2 kako biva u lošim kolima. juče bih potpisao takav ishod, a danas ispade katastrofa :mellow:

 

Čuj čudno kolo, dobili Moća, Fei & Kralj. Svaki pedanti statističar što do sebe drži, uveliko se obesio o obližnju kvaku.

 

U reprizi prošlogodišnjeg baraža bez briga, Džastinutm kapiten bio neki Francuz.  :isuse:

 

Na redu je, pak, fijasko protiv Malkina. Da nije u ovoj besmislenoj jurnjavi za generalnim plasmanom, pobedama u Kupu i i inim štreberskim nadgornjavanjima, apelovao bih da me dobije dostojanstvenom razlikom.  :fantom:

Link to comment

Venger je jebeni moron, upravo sam izgubio. Sad uvodi mrtvog čejmbersa. Čestitke Toli valjda.

 

Hvala. Neverovatno je koliko nisi imao srece. Da nije primio Soton u 86. na 3-0 uz Miletov asist ili Utd u 87. na 3-0 ili City u 87. isto na 3-0 ili Arsenal, dobio bi. Ali kad su mi se ova prva 3 tako poslozila, znala sam da ce i Arsenal da primi. 

 

Iskoristila sam svu srecu koju sam imala u ovom kolu, pa ce Praslin imati lagan posao u sledecem. To, a i mislim da nikad nisam vezala 4 pobede. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...