Jump to content

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pričalo se da su oformili komisiju koja identifikuje i banuje korisnike koji imaju Filipenka na avataru. Možda je to. <_<

 

Nego, šta mislite da napravimo mi još jedan klasik? Volumna koncentracija aPPP-ovaca u Rosovoj ligi je nepodnošljivo prezasićena.

 

Na Rosov kod sam naleteo na oglasnoj tabli u jednom blokovskom liftu i iznad pisoara u Šabačkom slatincu.

Link to comment

Tolo sto ne mogu da se ulogujem sa nalogom koji sam kreirao za SP?

 

Ovo sto kralj kaze. 

 

A prosle sezone smo vec imali 2 klasika, neko nije mogao da ceka Rosa da obnovi i bilo nas je manje, ali to nista nije znacilo niti doprinelo necemu.

Link to comment

ПРЕМЕР:

 

01. Terrible Muriel - Zdenko "nbg4ever" Skautdzija

02. ФК West Ham - Прслин

03. Misirke - Tolaa

04. Liverpuldjani™ - Behemoth

05. Banjica Boys - LeBron

06. Cuvari Tradicije - zoki

07. Pantelia Stars - Pantelia

08. Металлург Шеффилд - malkin

09. Topolice UTD - nick1986

10. Sokolovici UTD - Hudersfield

11. Dabogda crko rnr - Aleksandar88

12. 25_maj - Daddy Cool

13. Trotters Inc - Moca

14. Kalabaster - kralj

15. ФК Мрзи ме да се цимам- Ерик "Timmi" Картман

16. Miami Heat - Feindouno

 

ШИП (прошлогодишњи учесници Фантазија):

 

01. FK Moćni Grbalj - goofs

02. djubretari - sabahudin

03. neugodan rival - clever bastard

04. EON - adasevic

05. Meraklije UCFC - cartman

06. Spojlerovci - Garnirung

07. Argentina Utd - ducca

08. Ultimo Beer Centre - Hobbit slayer

09. Midsomer United - San Epifanio

10. Morževi Junajted - Zoidberg

11. Bobi van kenobi - Ubibobi

12. FC Ronin - John Coltrane

13,™ Petoletka - Sam Spade

14. Queens Park Andjus - Dziber

 

ШИП и ТРЕЋА (остали):

 

01. Pilkington's moaners - Mauci PPP

02. King City - Calavera

03. Mean Machine - Remi

04. Pokusni Kunići - Gylfi Pleasure

05. Cevap - TSVA

06. muffin - cvrlle

07. --1991-- - Zigara

08. SinCity - Bogotac

09. Poljanche City - Svarog

10. 110% - Ruxin

11. FT Milan - Milan037

Nadam se da ovako treba?

Edited by milan037
Link to comment

Ovo sto kralj kaze. 

 

A prosle sezone smo vec imali 2 klasika, neko nije mogao da ceka Rosa da obnovi i bilo nas je manje, ali to nista nije znacilo niti doprinelo necemu.

 

:whistle:

 

 

Inace i dalje sam da se malo poostri kriterijum za ucesce kako u Classicu tako i u H2H L1 (sto je i kralj insinuirao). Mora se biti na PPP i dati kakav-takav doprinos raspravi, ne samo genericko svrljanje da se nabiju postovi. Stvarno ne bih da sledece godine kad igram s nekim ne znam ni ko je to i da izostane podjebavanja i prepucavanja na ovoj temi, pracenje svakog gola i zutog kartona, kuknjava i slicno, pa to i jeste draz cele price. Zao mi je sto su neki tek pre par dana culi za ovaj fantasy ali jbg. Ima fantasy liga i po ostalim forumima, raznim portalima, itd pa meni recimo apsolutno ne bi bilo ni malo zanimljivo da odem tamo, ulogujem i igram, prosto ne znam ko su ti ljudi a nesto nemam ni volju da ih sad upoznajem. Jbg tu smo gde smo, znamo se i mrzimo se kao psi :P  Ali jbg, za pasos mora malo da se guli jbg. 

Link to comment

+1

 

Kapiram da većina percipira klasik kao olimpijski skifdžija sandolinu, ali ako postoji raspoloženje, najbolje bi bilo da oformimo jednu klasiku u kojoj će se takmičiti isključivo timovi kojima je x2x prioritet, a koji su prijavljeni u Premer, Brod i ovu totalnu nižerazrednos'. 'Elita, mediokriteti & andergraund' je radni titl. Krtice stoppp.

 

I kritika Karadžiću: Postavlja se pitanje ozbiljnosti naše organizacije ukoliko se ne definišu sankcije za zabušante. Npr. Preko pola - perm ban, od 30-50% ispadanje u niži rang. Do 30% official warning koji bi ukoliko se dogodine ponovi doneo ispadanje za zelenim stolom. Takođe predlažem da Prslin i Fei budu ravnopravne polovine dvočlane komisije koja će proveravati da li je neko slučajno otišao na doček pred kolo prvog januara i da li je neko spizdio manje od 50% godišnjeg na dupla kola.

Link to comment

Mozda bi mogli i zasebni topici za svaku ligu?

 

Ja imam dosta problema da pohvatam ko je ko i u kojoj je lizi™.

Нема цепања топика, када крене првенство сви коментаришемо исте утакмице.

 

Што се твог проблема тиче - ено ти га списак четири поста изнад твог. Ух.

 

Трећа Лига 1™ су квалификације, за напредовање је неопходна и активност на топику и активност у Фантазију. Ако је Баба Џи излетео из Премера због вишемесечне неактивности јасно је да у Премер или Шип неће ући нико ко се слично буде понашао.

 

Али, не можемо ни да бројимо постове и одређујемо чији су кул, а ко само "надрукава бројеве".

 

Овде на форуму, као и у сваком другом друштву, окупљени су различити људи. Неко воли да брбља (ја), неко је посвећен (Малкин), неко користи Скаута (nbg), неко је покварен и само чека да забије нож у леђа (Толаа). Због тога, без неких масонских херметичности: сви су добродошли ако се улогују на форум. :)

 

Најбоља заштита од флодовања је ако будући комесар Треће Лиге 1 код буде слао ПМ-овима.

Edited by Прслин
Link to comment

@kralj: Mislila sam da ce mozda onaj koji je otvorio novi classic prosle sezone i da ga obnovi, pa da nemamo 3, ali ako vec ducca nema tu nameru, onda mozemo da napravimo jos jedan i da u njemu iskljucivo budemo mi koji smo u nekoj od nase 3 h2h lige. Padobrance da sutne admin.

 

Ja stvarno nemam vremena da kontrolisem ko od 50+ ucesnika u 3 lige je neaktivan, pogotovo ne koliko dugo/cesto, a ni da li se javlja na topiku, ali ako ima onih koji bi to radili, onda OK. Mislim da oni koji su bili neaktivni prosle sezone u Shipu sad treba da igraju L1 ako se uopste prijave, osim adasevica i Ruxina koji imaju validna opravdanja. Kazne za neaktvnost vec imamo, zato si ti sad u Premeru, ali mislim da je dovoljno da to radimo u slucajevima kad je ocigledno, kao za Baba Ji-a i ne znam sad sve koga iz Championshipa.

 

Nisam ni ja previse pisala po topiku na pocetku PPP fantazi karijere, nego sam pocela tek kad sam videla da treba neko da vas dovede u red.  :fantom:

Link to comment

Sve je ok. I mislio sam na dosadašnje odokativno-šacometrijsko identifikovanje lenjih, samo bi bilo bolje da se kazne jasnije definišu. Za klasik se slažem. Duco, je l' ćeš da obnoviš?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Дуцин класик је незванично такмичење. Обнављајте га ако хоћете, али званична форумска такмичења су три лиге и Росов класик, такмичење са најдужом традицијом на форуму у коме учествују и стари форумаши који не учествују у х2х.

Link to comment

Postavlja se pitanje ozbiljnosti naše organizacije ukoliko se ne definišu sankcije za zabušante. Npr. Preko pola - perm ban, od 30-50% ispadanje u niži rang. Do 30% official warning koji bi ukoliko se dogodine ponovi doneo ispadanje za zelenim stolom. Takođe predlažem da Prslin i Fei budu ravnopravne polovine dvočlane komisije koja će proveravati da li je neko slučajno otišao na doček pred kolo prvog januara i da li je neko spizdio manje od 50% godišnjeg na dupla kola.

Што се процената тиче, добар је предлог и мислим да ћемо сви да се сложимо да ти можеш да задужиш рачунање. :)

 

Што се комисије коју би Феи и ја требало да чинимо, састали су се сви тренутно активни форумаши који су у њој и закључили да је Феи, који се уредно пријавио у Премер, већ неко време на протестном годишњем од форума. :lol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...