Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Najbolje obožavam kada izgubim h2h meč u 30. minutu prve utakmice po rasporedu za to kolo :fantom:

+1

da me h2h uopšte zanima napisao bih nešto slično. buđavo kolo, samo da izvedem 11 na travnati tepih, ničemu preko toga se ni ne nadam.

Link to comment

5 minuta pred deadline skinuo traku Kosti i dao je Aleksisu. Garant ce Cileanac ostati na klupi a onda i uci u nekom 66. minutu i donijeti cijela 2 poena. Ne moram ni napominjati da je protivniku Kosta kapiten. :(

Link to comment

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ko je ovaj stativas los mi stream?!?!? Mogao sam vec u 15:33 upisati 3 boda. Sad krece brodolom naravno. 

Edited by ducca
Link to comment

5 minuta pred deadline skinuo traku Kosti i dao je Aleksisu. Garant ce Cileanac ostati na klupi a onda i uci u nekom 66. minutu i donijeti cijela 2 poena. Ne moram ni napominjati da je protivniku Kosta kapiten. :(

 

Zato sam se ja vece pre deadline razbio od alkohola, te nisam stigao da nacinim neki glup potez menjanjem kapitenstva.

Link to comment

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ko je ovaj stativas los mi stream?!?!? Mogao sam vec u 15:33 upisati 3 boda. Sad krece brodolom naravno.

 

Амалфитано. Да је остао Даунинг метнуо би га.

 

ЛеБроне, добих прву рунду 26:17, мада са играчем више. То што ниси дао капитенску Кости ми је чист поклон, сада ме баш брига и да Ван Перси ништа не уради. :)

Edited by Прслин
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...