Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

izvini Čarli Ostine, nisi ti kriv.

ja sam kriv što ti nisam i traku dao.

i kriv sam što sam te posadio na klupu ponovo.

 

ne ide kad ti trojica iz startnih 11 se ni ne pojave na terenu (Sigi, Kliši i Oscar :cry: )

Link to comment

izvini Čarli Ostine, nisi ti kriv.

ja sam kriv što ti nisam i traku dao.

i kriv sam što sam te posadio na klupu ponovo.

 

ne ide kad ti trojica iz startnih 11 se ni ne pojave na terenu (Sigi, Kliši i Oscar :cry: )

 

nezasluzeno si dobio ali opet cestitam

Link to comment

Koje crno dobio?!

Pa ti i ja nismo ni u istoj ligi :D

 

onda se izvinjavam

 

Uglavnom moj protivnik je imao Clichy-ja za kapitena, Lorisa zamenika a Austina na klupi koji je usao jer Sigi nije igrao.

Link to comment

Prodala sam u subotu cim su otvoreni transferi coveka koji mi je doneo pobedu u ovom kolu da bih dovela nekog ko je sad doubtful. :isuse:

 

Stigao Hazardara  :naughty:

 

Ako ti je za utehu, nadjoh da izgleda nije nista ozbiljno i da bi trebao da igra. Veci ce tu problem potencijalno biti bozicna rotacija...

Link to comment

onda se izvinjavam

 

Uglavnom moj protivnik je imao Clichy-ja za kapitena, Lorisa zamenika a Austina na klupi koji je usao jer Sigi nije igrao.

Taj sam!

Usao sam u opasnu seriju... 7 od zadnjih 8

Link to comment

e pa to kreće kup! protivnik za respekt, iskoristio divlju kartu, ima ubistvenu navalu Aguero-Jovetić-Wood, ali i Kurtoaoa, Jajeta (najveću prevaru) i kapitensku traku već neko vreme na nadlaktici 1 Edena Azara. realno, strepim.

 

kad će ppp kup? ove sezone će biti baš masovno takmičenje, treba na vreme isplanirati...

Edited by malkin
Link to comment

Stigao Hazardara  :naughty:

 

Ako ti je za utehu, nadjoh da izgleda nije nista ozbiljno i da bi trebao da igra. Veci ce tu problem potencijalno biti bozicna rotacija...

 

Pa to, rotacija plus ta povredica bi mogla da znaci da ne igra u petak. A protivnik ima Ceska kog sam ja prodala i koji ce igrati sigurno posto je odmorio u proslom kolu.

Link to comment

Мени улетео брат минусаш :lol:

 

Повредио ми се најважнији играч. :isuse:

 

QPR left-back Yun Suk-Young faces up to six weeks on the sidelines after a scan on his ankle injury revealed ligament damage.

 

Крхка структура тешкаша у коме су и Ван Перси и Санчез и Азар и Ериксен и Бејнс и Тери и Азпи и Харт почива на овпм играчу који вреди 3.9, а игра редовно и понеким клин шитом доприноси укупним скоровима. Срећом те сам планирао да га продам због азијског европског™ које крећи пар дана пре афричког европског™.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...