Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

sad gledam, samo 1 car je u Premeru dao Ostinu traku. kakva vizija, kakvo umeće :fantom:

 

takođe skidam kapu onome ko je traku poverio Liroju Feru, retko nadahnut potez.

 

Gde imaju te statistike za lige da se vide? Jedino ako ne setas od tima do tima :D

 

Kapetan Downing me spasao potpune propasti, ostalo niko nista. Dobro, Taylor izvuko klin sit, ali naravno nije mogao da ne dobije i zuti...

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Konačno jedno dobro kolo, 25 razlike pred nastup Vinijevih Azpija i Velbeka..

ma kakav Uini, igraš protivu kopkillahha :D

 

Gde imaju te statistike za lige da se vide? Jedino ako ne setas od tima do tima :D

FPL mini-league stats calculator ekstenzija za chrome.

Link to comment

Не памтим да се неко тако испромашивао као Сандерленд данас. два празна гола, један са 10м, један са метар, још три пречке и стативе и још две-три одличне прилике. Противник, наравно, има Дамета. :isuse:

Link to comment

za ovih x godina koliko igram fpl h2h nikada, apsolutno nikada, nisam uspio drugi ili treci dan da stignem neku reaalno dostiznu prednost tipa imam 2 igraca koji jure 8 poena prednosti, 3 igraca jure 10 poena...

 

s druge strane, za tih x godina uvijek, apsolutno uvijek, je protivnik stizao bilo kakva realno dostiznu prednost drugi ili treci dan.

 

ovo pisem dok sokolovicevi janmat, chambers i cahill jure 10 razlike protiv mog azpilicuete i gledam kako ovi nesrecnici iz sunderlanda promasuju nepromasivo. nema jebene sanse da daju gol.

 

uleti rslin, sapatnik.

Edited by Timmi
Link to comment

Odvratnog li kola, zapravo me cudi kako sam pogodio s kapitenom. Valjda sam tu prosto imao previse loseg dzudzua, pa je moralo da se okrene na moju vodenicu™. Danas Giroud i Sterling u ozbiljnim poenima, sutra Terry daje autogol ili dobija crveni a Fabregas daje gol ili asistira i uzima sav bonus. Verujte vi meni, kad me ovako krene maler to moze samo da se nastavi... <_<

Edited by Calavera
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...