Jump to content

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

ПРЕМЕР:

 

01. Terrible Muriel - Zdenko "nbg4ever" Skautdzija

02. ФК West Ham - Прслин

03. Misirke - Tolaa

04. Liverpuldjani™ - Behemoth

05. Banjica Boys - LeBron

06. Cuvari Tradicije - zoki

07. Pantelia Stars - Pantelia

08. Металлург Шеффилд - malkin

09. Topolice UTD - nick1986

10. Sokolovici UTD - Hudersfield

11. Dabogda crko rnr - Aleksandar88

12. 25_maj - Daddy Cool

13. Trotters Inc - Moca

14. Kalabaster - kralj

15. ФК Мрзи ме да се цимам- Ерик "Timmi" Картман

16. Miami Heat - Feindouno

 

ШИП (прошлогодишњи учесници Фантазија):

 

01. FK Moćni Grbalj - goofs

02. djubretari - sabahudin

03. neugodan rival - clever bastard

04. EON - adasevic

05. Meraklije UCFC - cartman

06. Spojlerovci - Garnirung

07. Argentina Utd - ducca

08. Ultimo Beer Centre - Hobbit slayer

09. Midsomer United - San Epifanio

10. Morževi Junajted - Zoidberg

11. Bobi van kenobi - Ubibobi

12. FC Ronin - John Coltrane

13,™ Petoletka - Sam Spade

14. Queens Park Andjus - Dziber

 

ШИП и ТРЕЋА (остали):

 

01. Pilkington's moaners - Mauci PPP

02. King City - Calavera

03. Mean Machine - Remi

04. Pokusni Kunići - Gylfi Pleasure

05. Cevap - TSVA

06. muffin - cvrlle

07. --1991-- - Zigara

08. SinCity - Bogotac

09. Poljanche City - Svarog

10. 110% - Ruxin

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma treba dodati ove iz Premera koji su upali u ligu al se nisu prijavili. Lezileb i još neko. Bustin još nije upao, jel može neko njemu da javi da se izjasni dal će da igra? jel BabaJi definitivno ne igra?

 

u šipppu fali muslin, ovako napamet samo njega se sećam a da nedostaje. Ruxin valjda treba u šippp, isto kao i adašević. amnestija za neaktivne vedete foruma!

 

edit. Giggsy i Tom Hagen su isto bili u šipppu. Giggsyja valjda ima po forumu, mogao bi da se javi. ExicPL je vodio Karton City u šipppu i mislim da je bio neaktivan, ali možda grešim. i SNARC je vodio ekipu u šippu.

Edited by malkin
Link to comment

Па додај ко фали ако знаш, ЛеБрон и ја (након што је Џибер квотовао неку стару листу) смо убацили Феија тако, а можеш и да подсетиш оне које видиш да фале - зато и правимо ову табелу.

 

Са Баба Џијем проблем није само неактивност у фантазију: он је последњи пост на форуму имао пре 8 месеци. Због тога сам ја предложио а Толаа прихватила да краљ као први следећи по пласману заузме његово место, што је обзнањено на претпрошлој страни.

 

Да Адашевић, tsva, Calavera и остали ветерани улазе у Чемпионшип смо се такође сложили на претпрошлој страни. За Руксина ми није јасно што се уписао у Трећу, али нисам хтео ја да га пребацујем.

 

Едит: уби ме аутокорект. Ево пар никога када прођу кроз његове шаке: ruining, baba hi, Dacca...

Edit 2: пребацио ми "пар никова" у "пар никога". :facepalm:

Edited by Прслин
Link to comment

A jbm li ga, blam me pojeo sto sam prosle godine bio neaktivan 80% vremena pa mi sad glupo da uzimam mesto nekome ko ga je zasluzio vise. Prilicno sam siguran da se nece ponoviti, ali nije mi h2h nikad bio bitniji od klasika u kranjem slucaju, pa ono...stavite me gde hocete, ja se stvarno ne ljutim da igram trecu.

Link to comment

ne mogu na telefonu da dodajem, samo ću da zajebem nešto.

 

čekaj, adašević je bio u šipppu prošle sezone, tsva i Calavera nisu. ja sam mislio da ovi potonji ulaze samo ako ima mesta, a dosta je glasova bilo za ligu od 20 timova. treba još učesnika šipppa da se izjasni o veličini lige, meni glupo da im premerligaši kroje kapu.

Link to comment

A jbm li ga, blam me pojeo sto sam prosle godine bio neaktivan 80% vremena pa mi sad glupo da uzimam mesto nekome ko ga je zasluzio vise. Prilicno sam siguran da se nece ponoviti, ali nije mi h2h nikad bio bitniji od klasika u kranjem slucaju, pa ono...stavite me gde hocete, ja se stvarno ne ljutim da igram trecu.

ako se dobro sećam, i tako upokojen si pobedio najdominantniju i najuspešniju ekipu u ligi (krajem sezone, doduše, kad se uglavnom gledalo da li će se stići do 100 poena :nobles: ), tako da si, štosmenetiče, zaslužio da budeš opet u šipppu.

Edited by malkin
Link to comment

Био је адашевић у Шипу али мислим да је нешто као Руксина причао о неактивности, зато сам га поменуо.

 

Колико сам пратио већина је за Шип од 20 тимова и Трећу. Од нових је један једини против Треће, остали су скроз кул са тим предлогом и само их занима да ли се у Шип улази по истом принципу као из Шипа у Премер. Мислим да је једини логичан одговор - да: прва три аутоматски, а у плеј офу четврти против 17. а пети против 16. (одлучује број освојених бодова у класику, ко има више у сваком дуелу иде у Шип, а поражени - чак и ако има више бодова од победника другог дуела - остаје у Трећој).

Link to comment

Имаш код на топику, потражи (може у search да нађеш једини пост који је на овом топику написао Ros и ту је).

 

Малкине, не причамо бадава, Толаа сада ово чита и размишља како да према свима вама поступи најправедније а према мени најпоквареније.

Link to comment

:lol:

 

А три едита сам имао , тек ту да видиш каке сам фауле направио...

 

Зато и кажем помагајте, људи, не могу ја да мењам Скаутџијино"ја" уместо имена, Џиберове болдове и томе слично. Упишете своје име и име тима и ћао. Јебем му миша, ко ме зајебао да се бакћем са лудацима к'о да нисам сам себи довољан.

 

То-лооооо!

 

Da i ti vidis malo kako je meni skoro cele sezone kad stalno neko nesto gresi, zapitkuje i generalno uopste ne brine o fantazi administraciji, nego sve moram ja. :fantom: Preuzecu duznosti, izdrzi jos malo, jos sam na odmoru od WC fantazija, tek ono je bio haos.

 
Edit, da ne ubacujem i 3. post za redom: 
 

zvuči ok, makar meni.

nego, jel Tolaa lupila pečat na to ili mi samo pričamo zabadava?

 

2yozuyo.jpg

 

Sve po propisima.  :fantom:

 

Edit 2: Saljite PM-ove ovima koje cekamo, da ne docekamo 10. avgust, a ne zna se ko ce gde.

 

Edit 3 :isuse: 

 

 

Малкине, не причамо бадава, Толаа сада ово чита и размишља како да према свима вама поступи најправедније а према мени најпоквареније.

 

Jedva cekam maj da ispadnes iz Premera, sa ili bez moje pomoci, pa da sledece sezone preuzmem ligu. Tako bar neces morati da se bojis da ces biti sutnut iz nje.

Edited by Tolaa
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...