Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moj ce imati 2 poena, kad ga nisam pokvarila u proslom, hocu u ovom kolu.

 

Transferi za sledece kolo vec obavljeni dok jos imam para, vec vidim kako se povredjuje ovaj sto sam stedela za njega. 

Link to comment

Zanimljivo će biti kod mene i Vinija, obojica smo trake dali novim igračima (Jaja kod mene, Eriksen kod njega - to mu je jak potez u najavi :unsure:) s tim što sam ja otišao u minus zbog Najskupljeg pa kud puklo :fantom:

Link to comment

znači da sam ja išao u minus koliko i ti, sad bih otprilike bio drugi na svetu a moj najveći fun™ Timmi bi bio prvi!

 

inače, još ne znam kome da stavim traku...trebalo je Kosta i Aguero tako fino da se rotiraju ovih nedelja :(

Prsline, oćeš dati traku nekome na Apton Parku? Fina prilika za tako nešto, čak i ja u pojedinim trenucima razmišljam u tom pravcu :fantom:

У последњем тренутку пребацио са РвП на Азара да покријем СанЛиТуна, а он на крају изабрао Даунинга :lol:

 

Има још један разлог: Челзи игра у понедељак, имам Терија и Кејхила и Азара капитена, имам чему да се надам чак и ако трснем данас и сутра. Због тога сам и оставио Јуна на клупи.

Link to comment

Доделише преко воље једну одбрану Харту.

 

Капирам да су му од четири досадашње одбране одузели три бламирања са испадањем лопте и боксовањима ваздуха.

 

Биће clean shit од овог трансфера :isuse:

Link to comment

da me sada neko pita što sam pre dva dana izbacio Zabaletu, baš pred kolo koje igraju kući i gde je realan klinšit i njegovo učešće u istom, samo bih slegnuo ramenima

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...