Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Pogadjalica? 

 

Ja jos +60, za vise od 200 razlike od drugog... :fantom:

 

+90, pogodila sam tacan sa dzokerom. 

 

edit: A imao je Fei i oko 300 vise, pa smo pristigli za par kola. Cuvaj se. :p

Edited by Tolaa
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja mislim da sam +85 na pogadjalici a pri tome sam Arsenal i Munčester omanuo za po jedan gol. Zamalo da odem preko stotke. Nego, kako se igra džoker? 0:-]

 

Pobeda u beton ligi je morala doći tek nakon 80 minuta cvikanja. Protivnik jurio -13 sa Jagielkom, Everton trpa otprilike na svakih 10 minuta, CS im je bio u džepu i samo sam čekao da i ovaj zabode gol pa da sa bonusom stigne do 14-15 poena. Zamora je prekinuo agoniju pred kraj utakmice.

Link to comment

Dzoker ti mnozi postignut skor na datoj utakmici. Imas dzokera koji mnoze sa dva (x2), a koji se odnose na utakmice cetiri u tom kolu najbolja tima u ligi, ili sa tri (x3) za ostale utakmice. Npr. za dzoker (x3): promasis ishod dobijas -30 poena, tacan ishod 30 poena, tacan ishod i razlika 45 poena, a tacan rezultat 90 poena. Kada pogodis bar ishod utakmice na koju si postavio dzokera, u dva uzastopna kola dobijas i bonus 5 poena. Ovaj bonus moze narasti do 20 poena (svake nedelje se povecava za 5 poena) ukoliko 5 nedelja uzastopno uspesno pogadjas utakmicu sa dzokerom. Naravno prvi put kad promasis utakmicu sa dzokerom taj bonus se vraca na nulu, pa opet sve ispocetka.

Link to comment

Dzoker ti mnozi postignut skor na datoj utakmici. Imas dzokera koji mnoze sa dva (x2), a koji se odnose na utakmice cetiri u tom kolu najbolja tima u ligi, ili sa tri (x3) za ostale utakmice. Npr. za dzoker (x3): promasis ishod dobijas -30 poena, tacan ishod 30 poena, tacan ishod i razlika 45 poena, a tacan rezultat 90 poena. Kada pogodis bar ishod utakmice na koju si postavio dzokera, u dva uzastopna kola dobijas i bonus 5 poena. Ovaj bonus moze narasti do 20 poena (svake nedelje se povecava za 5 poena) ukoliko 5 nedelja uzastopno uspesno pogadjas utakmicu sa dzokerom. Naravno prvi put kad promasis utakmicu sa dzokerom taj bonus se vraca na nulu, pa opet sve ispocetka.

 

Hvala za info. Do sada mi je bio uspeh da provalim gde je polje u kojem se štiklira džoker za određenu utakmicu.

Link to comment

Nbg на махове показује раскошан таленат, али за сада тек на -24 од почетка првенства, што значи да је зарадио тек неких 30 бодова. Мени је мојих -40 донело скоро 50. Ово коло нисам хтео у већи минус јер се бојим да ми је откривање законитости о исплативости менеовања™ скоро уништило драж играња. Сада знам да ако одем у -80 аутоматски добијам скоро 100 бодова и побеђујем сигурно. Где је ту драж? Зато само хобистичких -4. :fantom:

Link to comment

znači da sam ja išao u minus koliko i ti, sad bih otprilike bio drugi na svetu a moj najveći fun™ Timmi bi bio prvi!

 

inače, još ne znam kome da stavim traku...trebalo je Kosta i Aguero tako fino da se rotiraju ovih nedelja :(

Prsline, oćeš dati traku nekome na Apton Parku? Fina prilika za tako nešto, čak i ja u pojedinim trenucima razmišljam u tom pravcu :fantom:

Link to comment

Tolaa, nijednu izmenu nisi napravila?

 

Nisam. Treba mi extra transfer. 8 bodova sam van zone ispadanja, tako da ovo kolo mogu da igram bez opterecenja. Koga si ti zamenio?

Link to comment

Clyne-a, uzeo Ben Davies-a iz Totenhema.

 

Dvoumio sam se bas oko kapitena, razmisljao da traku stavim Downingu ili Yayi, na kraju stavio Rooney-u, mada sam verovatno mogao da pokrijem tvog Kostu kapitena ako ti je on ostao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...