Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Наравно да сам то радио, а и избацивао сам оне који имају лош распоред, али сам мислио да због -4 по играчу та стратегија одлажења у минус не може краткорочно да се исплати, а испало је да може. Између осталог и зато што је -8 за три играча у ствари отприлике -2.8 по играчу, а то је подношљиво ако се бар један од три погоде.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

@rslin

kakav si matematicar!

 

@zoki

napisacu drugi put kratki vodic kroz rslinovanje za pocetnike koji nece uvesti u duznicko ropstvo

Edited by Timmi
Link to comment

Најлуђе од свега је што су Агуеро, РвП и Даунинг у том првом колу по довођењу добили 2, 2 и 3 бода, а онда су у свим осталим утакмицама у мом тиму одиграли овако: Агуеро у 3 направио 24, РвП у 2 направио 24, а Даунинг у 4 читавих 25. Азара да ни не помињем.

nisam se udubio u istraživanje, ali ovako na prvi pogled ispada da si svakog od njih mogao da dovedeš nedelju dana kasnije bez hita.

Link to comment

Без хита? Је л' се зезаш? Па мени су ово одласци у минусе у претходних шест кола: 8, 8, 4, 4, 0, 8. Када мислиш да доводим некога без хита? :lol:

Link to comment

Jaoooo, neee! Priznaj da sve to radiš da bih se ja iznervirao što samo protiv mene nisi išao u minus... I to baš sada kad sam se zajapurio od voluntarizma usmerenog ka Bejnsu. Ne razumem zašto to radiš.

 

cf0645f5565f9410120b099abfdfa490_crop_no

Edited by kralj
Link to comment

OK, bez dodatnog hita. ispada da ti nijedan nije nadoknadio -4 u kolu u kom si ga doveo, tj. da bi bolje prošao da si ih dovodio nedelju dana kasnije.

Наравно да би било боље да сам их доводио недељу дана касније, али питање је да ли бих могао да их приуштим недељу дана касније, не само због њиховог раста цена, већ и због падања цена оних које сам продавао: Ван Персија сам, на пример, довео уместо Ди Марије, а Ди Марији је цена за тих недељу дана пала за максималних 0.3.

 

Уз то, чак и када су доносили 2 + 3 бода (РвП и Сиги) то је често било више од оних које мењају (Коста и Ди Марија, оба по 0). Такође, када сам довео Агуера, исте недеље су стигли и Азар и Сакхо, па је укупан резултат био 15:9 за доведене. Све у свему, просечно ми је сваки одлазак у -4 доносио бар бод или два чистог профита.

 

Краљу, ти си у ствари имао предност што против тебе нисам ишао у минус. :)

 

Тими, коме ћеш ти да објашњаваш рслиновање када си од почетка првенства укупно отишао у минус онолико колико сам ја отишао у овом колу? :mad:

Edited by Прслин
Link to comment

Тими, коме ћеш ти да објашњаваш рслиновање када си од почетка првенства укупно отишао у минус онолико колико сам ја отишао у овом колу? :mad:

o tome ti pricam

Link to comment

Али ти знаш да играш, ја причам о хватању на лудило.

 

Мада, беспотребно гњавим са теоријом, битно је само да већ годинама дерем Малкина и Толу сваки пут када играм са њима, као и да ћу одбранити круну у Нашој лиги са Геијем. :fantom:

Link to comment

Али ти знаш да играш, ја причам о хватању на лудило.

 

Мада, беспотребно гњавим са теоријом, битно је само да већ годинама дерем Малкина и Толу сваки пут када играм са њима, као и да ћу одбранити круну у Нашој лиги са Геијем. :fantom:

 

zar malkin ne igra tek od prošle sezone :unsure: ?

Link to comment

Bitno da sam ja prosle bila na meniju, a ne ove.  :fantom:

 

Izvukla sam se protiv nicka, za dlaku. Jos mi Naismith ostao na klupi, po moje zivce je dobro sto sam ipak pobedila.

Pogadjalica? 

 

Ja jos +60, za vise od 200 razlike od drugog... :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...