Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja da cestitam Timiju, prekinuo mi je niz od 7+1 pobeda :)

 

Dvoumio sam se da odem i -8 i da sam to uradio, sad bi bili otprilike egal. Tako mi i treba kad nisam hteo da se prslinizujem.

Link to comment

večeras sa Bejnsom jurim 21p razlike. fuckyeah!

treba mi samo da on nakon što na celom meču (2p) Everton ne primi ni jedan gol (4p), da dotični zune dva komada (2*6p) i ima jednu asistenciju (3p). na takvu partiju bi uzeo valjda bar 1p bonusa i to je taman 22p.

ajmo Bejnsara, možeš ti to!!!

Link to comment

Пошто је праслиновање™ понело име по мени осетио сам потребу да га озбиљније иатражим и резултате поделим са вама. Одмах да вам кажем, резултати су шокантни: праслиновање™ се исплати! :o

 

Метод истраживања је био следећи: пописао сам кога сам избацио и кога сам довео, па сабрао бодове оних који су избачени и тај резултат сабрао са бројем негативних поена добијених због превише замена. Онда сам тај збир одузео од збира поена свих играча који су доведени. Сви резултати се односе само на коло у коме је замена извршена.

 

У пракси то изгледа овако:

- бодови избачених остварени у колу након избацивања: 26

- казнени бодови (-4 за сваку прекобројну измену): 40

- бодови доведених играча у колу након довођења: 74 (остао ми још Бејнс данас, додајте слободно вечерас и његове бодове)

 

Дакле, чист профит већ у првом колу је 8 бодова + шта Бејнс уради.

 

Најлуђе од свега је што су Агуеро, РвП и Даунинг у том првом колу по довођењу добили 2, 2 и 3 бода, а онда су у свим осталим утакмицама у мом тиму одиграли овако: Агуеро у 3 направио 24, РвП у 2 направио 24, а Даунинг у 4 читавих 25. Азара да ни не помињем.

 

Уопште нисам очекивао ове резултате, мислио сам да минусима правим срање себи.

 

Још једна ситница: тренутно сам у топ 26к, а тим ми вреди 105.9 милиона.

 

Праслиновање™ :Hail:

 

Edit: заборавио сам да напоменем да нисам рачунао колико су бодова нови играчи доносили као капитени, већ сам узимао у обзир само њихов резултат без дуплирања бодова; да сам рачунао капитенске, разлика би била још већа :)

Edited by Прслин
Link to comment

Edit: заборавио сам да напоменем да нисам рачунао колико су бодова нови играчи доносили као капитени, већ сам узимао у обзир само њихов резултат без дуплирања бодова; да сам рачунао капитенске, разлика би била још већа :)

onda bi morao da po svakom kolu, u kojem ti je kapiten bio neko od dovedenih igrača, uzmeš da bi ti kapiten bio odstranjeni koji je u tom kolu napravio najviše poena i duplo oduzmeš njegove poene.

Edited by Svarog
Link to comment

Од одстрањених је Мангала је у следећем колу добио шест (избацио сам га у бесу јер је добио црвени, а заборавио сам да има куп утакмица током које ће да одради казну) и Фабрегас који је добио 9, а уместо кога сам довео Азара који је добио 11. Сви остали су добијали два или мање.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...