Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izvini Jose, nisam te prepoznao!!! Moguce je i to, ali poenta je da se jos nista ne zna. Zato sam ja pre koju nedelju potrosio 0.3 vise i uzeo Terryja.

Edited by Calavera
Link to comment

Da, onaj koji napravi CS svaki put kada ja stavim Guzana na gol, a prima golove samo onda kada vratim njega medju stative™.

 

Uz to, pluskvamperfekat može da se definiše kao vreme kada je neko iz moje odbrane poslednji put dobio bonus na CS.

Link to comment

Пу, бре, како сте достојанствени. Без мене и Малкина ни једну страну нисте успели да скрпиле на овакав фудбалски празник, пун промашених пенала, експлозија носатих центарфорова и резервних голмана...

 

Код мене 58 са пет играча, минус минус осам, значи 50, уз обавезног Хитона на клупи. Остали Фан Перси, Сиги, Ериксен, чак и Бејнсара. Да, и Јун, али бих више волео да га немам јер имам осећај да ће сутра у минус. Александар88 респектабилних 39, остали му Де Геа, Хендерсон, Сиги и Роуз.

 

Лепо ћу да спавам ноћас. :)

Edited by Прслин
Link to comment

Umesto da Venger izvede Kazorlu, da mu se Emirati poklone na odlicnoj partiji i sjajnom golu, on vadi moju jedinu nadu za preokret Sanceza. Par minuta posle izmene, penal za Arsenal. Umesto jos pet bodova za Sanceza plus jos jedan bonus, Kazorla daje drugi i uzima mi jos jedan bonus poen.

Mada meni je ovo kolo zavrseno jos oko 16.15 kada je Garnirungov kapiten, uzasno antipaticni Belgijanac, postigao gol na Stamford Bridzu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...