Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Па ја и јесам већину постова написао оних неколико недеља док сам водио на табели. Ваљда је и код Малкина то случај. Малкине? :fantom:

Link to comment

Мене Александар88 искулирао и једном једином изменом ме оставио на ледини са мојих -8. :isuse:

 

Opusteno gubim sigurno.

Link to comment

ja sam između 1. i 3. mesta cele sezone. jbg kad mi Timmi stalno kopira tim pa sam sad drugi.

da, da, timmi bio sesnaesti pa uzeo da kopira tvoj tim i dosao na prvo mjesto, dok si ti sve vrijeme bio treci :fantom:

 

http://fantasy.premierleague.com/entry/2088/transfers/history/

 

http://fantasy.premierleague.com/entry/2525/transfers/history/

 

kao sto se da primijetiti malkin kopira mene uzimajuci tadica aguera, costu... ostale downinge, sigurdssone, sancheze smo uzeli u istom kolu

 

 

TI NISI APOSTOL ISTINE!!!

Link to comment

čuj kopiram Kostu, a imao sam ga od prvog kola :lol:
a Azara, Klajna, Guzana, Čadlija i Bejnsa ne pominjete, gospodine Timmi. zašto baš sada i kome to odgovara?
da se kladimo da će Zabaleta da se nađe u Sparku najkasnije u gw 17 :fantom:

Edited by malkin
Link to comment

21 Nov 23:13 Welbeck Diego Costa 12 :fantom:

 

znamo mi dobro kakav si apostol istine!

 

ladno mi pripisujes igrace koje sam uzeo kad sam divljao. pa normalno da ce biti igraca koje imas u timu. pazi ti tu listu, sve te igrace ima 18 od 20 timova premera :lol:

 

zabaleta je vec spreman da uleti u tim. od 16. kola!

Edited by Timmi
Link to comment

Ima li neka statistika koja kaže koji napadač se ovih dana najviše kupuje kao zamena Kunu?

 

Nije da mi je nešto bitno pošto sam ga vidovito kurtalisao još pre dve nedelje, samo me zanima šta rade npr oni koji imaju i njega i Costu? Teška srca se okreću sektaškom tandemu?

Link to comment

Fantasy Footbal Fix ima deo za transfer trendove, evo sta kazu za napadace ove nedelje:

 

1. Agüero > Bony

2. Agüero > Rooney

3. Agüero > Diego Costa

4. Agüero > Lukaku

5. Agüero > Dzeko

6. Agüero > van Persie

7. Agüero > Sakho

8. Agüero > Carroll

9. Agüero > Benteke

10. Berahino > Cissé

Edited by Calavera
Link to comment

Mnogo sam zadovoljan timom... Imam već u planu mnogo dobar, genijalan transfer za sledeću nedelju. Malo mi frka zbog liferovanja kralja asistencija i bonusa, ali Jaja bi baš mogao da se razgoropadi usled ove kombinacije kalendara i Kuna na umoru. Plus, cela sezona ide kako treba i jedva čekam baraž.

 

I jedan mali confession to make: Nikada se nijednoj sportskoj povredi (i povredi uopšte) nisam radovao do ove Aguerove. I spiči me refleksna empatija kad mu se u suzu oglednuh... Međutim setih se koliko se samo smejao, kao majmunče skako, kada god bi mene boleli njegovi golovi (a nema tog kolena koje tako može da zaboli), došlo mi da od sreće overim petardu pod noge.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...