Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Na pogadjalici svi vodeci igrali 1-1   :naughty:

 

Sem ubedljivo vodeceg... :fantom:

 

U fantasyu pobeda ovo kolo i pored -4 boda poklona protivniku, i pored toga sto mi se kapiten povredio u 3. minutu, i pored dva crvena kartona mojih igraca... :misko:

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Баш размишљам о томе. :)

 

Сада га имам једини у Премеру, а укупно га има испод 3% играча. Ваљда ћу мало да се попнем у генералном пласману, рачунам 10-15.000 места, ипак доста људи има Тадића, Рунија и Пелеа.

Link to comment

Kakva briljantna izmena pred ovo kolo:

RVP out - Aguero in.

Mogli bi ovi iz Junajteda da me pozovu na neku utakmicu, da mi zahvale. Sva sreca da mi je odbrana puna vedeta Hala, QPR-a, Vest Broma i slicnih velikana, pa pobeda protiv lidera, Petoletke, nije dolazila u pitanje.

Edited by San Epifanio
Link to comment

Cestitke svarogu. Ne pada mi uopste tesko ovaj poraz jer nije kao da bih mogao da se nateram da navijam za junajted protiv nasih™ :)

Dankešen.

Nisam ovo očekivao. U kakvoj sam "seriji" logičniji je bio crveni Peletu pre 15og minuta.

Link to comment

Od pre 2 sata nisi jedini. Mozes da ga prodas odmah, ako ti nisi uspeo da ga pokvaris, ja sigurno hocu.

e fala na upozorenju, baš sam se mislio koga da dovedem umesto Aguera pred duel sa bivšim forumašem kojeg je odavno trebalo izbaciti iz lige zbog neaktivnosti na forumu.
Link to comment

Kakva nepravda ako daju Tadiju 2 bonusa a Peleu 1

 

Gle sto smo pohlepni, bio si blizi tome da izgubi i taj 1 nego da navuce 2 <_< Eto ti taj bod i da budes srecan!

Link to comment

e fala na upozorenju, baš sam se mislio koga da dovedem umesto Aguera pred duel sa bivšim forumašem kojeg je odavno trebalo izbaciti iz lige zbog neaktivnosti na forumu.

На топику, не на форуму. ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...