Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Neko je odavno spominjao da se cena povređenom igraču zamrzne jedno vreme kad krenu masovne prodaje, kako ide sa tim, važi li to?! :unsure:

 

Čekao bih još koji dan sa Kunarom al' mi se ne gubi lova na njemu... 

Ne zamrzava se, menjaj slobodno...:)

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

11.5% igraca. Kostao 4, standardan i omakne mu se poneki CS. 

 

Ali ni pored toga mi nije pomogao da se priblizim Zokiju. Ne bi ni da je imao i CS.

 

Prezupčio sam, računam da je vezni.  svašta.  logičniji je Haton  nego Vlaar  :isuse:  u svakom slučaju

Link to comment

Nemaš šta da čekaš, on će barem 6 kola propustiti, možda i 8. Sve i da mu cena ne padne, džabe držiš skoro 13 milki u zamrzivaču.

 

Čekam sutra da se završi meč, kakvo je kolo ne bi me čudilo još povreda i kartona...

 

Ne zamrzava se, menjaj slobodno... :)

 

gbQiBk4.gif

Link to comment

ne zamrzava se, nego sporije pada cijena.

 

uz to, ako je dok ga ti imas porastao neparan broj puta, mozes da dopustis jedan pad bez minusa u stvarnom budzetu.

Edited by Timmi
Link to comment

Ne lazi coveka, LeBrone, cena moze da se promeni samo za 0.1 dnevno. 

 

 

 

Once the season has started, player prices may change by £0.1m a day, based on activity in the transfer market.
Link to comment

6-7, али не верујем да ће га бити пре јануарске репрезентативне паузе, нису луди да га окрпе, а онда пошаљу у Аргентину. То значи 10 кола.

 

Хатонов шести гол у каријери изједначио мене и краља. Пред сутрашњи меч имамо 33:33, њему остали Клајн и Пеле, мени Форстер и Ван Перси. Ко буде бољи, победу нек' славим! ;)

Link to comment

do mojega. Bony gol, Dauning (ipak) asistencija, i 3p od bonusa na njih dvojicu. sad moj Pele juri 4p razlike.

 

 

Zajebavaš da imam neke šanse? A ja se skroz otpisao kad je kun izašao. Cenim da se pele upisuje sutra, ali nema veze, nisam ni zaslužio pobedu. Biće mi makar zabavnije pračenje tekme, puna kapa. :)

 

Mislim da 99% ne učestvujem sledeće godine, ali ću svakako dati sve od sebe da izborim plasman u viši rang i oprostim se trijumfalno. Ovo mi postalo suviše dosadno i nerdovski sa skautima, tviterima, posebnim sajtovima za praćenje cena igrača, timovima koji su 80% isti....verovatno je do mene, ali ubilo mi draž skroz. Ako oprave neku drugu liga učestvovaću rado, u suprotnom dosta su i lš i svecko/evropsko.

Link to comment

Нису тимови исти због скаутова већ због новог начина промене цена играча, што је према играчкој заједници™ био потпуни промашај. Следеће године или повратак на старо или нека нова промена, али овако сигурно неће остати.

Link to comment

Poslednje 2 godine gotovo da i nisam učestvovao, a ove me držalo da pratim zajednicu™ jedno 2 kola, tako da ću da ti verujem na reč.
Ali nisam siguran da će to da utiče na moje mišljenje. Premier igram, pa sigurno 5-6 godina (što aktivno što malo manje aktivno),i tradicionalno sam užasan iako sam u svim ostalim fantaziranjima umeo beležiti odlične rezultate. Ali su ranije makar moji užasni rezultati bili moji. Ove godine sam možda i bolji neko ikad (skroz depresivna istina), ali uopšte nemam osećaj kao da je to neki moj uspeh.  Recimo, za početak, da sam slušao samo sebe početni tim bi mi bio 90% drugačiji i sad bih bio negde 102. u klasiku...

Edited by Ruxin
Link to comment

 Cenim da se pele upisuje sutra, ali nema veze, nisam ni zaslužio pobedu. Biće mi makar zabavnije pračenje tekme, puna kapa. :)

 

I ako se upiše, dobiće žuti zbog skidanja dresa ili tako nešto. Znam po sebi. Realnije je da se završi 0:4, ume to kljakavi Mačester na ovakvim gostovanjima

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...