Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

3 baksuza su jaca nego 2 baksuza. 

 

E, da, to dogovaranje bi trebalo da bude zabranjeno, jer oni koji se dogovore prakticno ne gube nista, ali su osteceni njihovi protivnici u narednom kolu. Ali kako spreciti da se neko dogovori na PM...?

Link to comment

Odakle vama sa se dogovaramo? :lolol: LeBron je crven na sve strane, ja mu lično preporučujem 1 Prslinovanje za sledeće kolo.. :fantom:

 

 

Edit: da se ubeleži da sam i ja doveo Kuna ovo kolo :D

Edited by zoki
Link to comment

3 baksuza su jaca nego 2 baksuza. 

 

E, da, to dogovaranje bi trebalo da bude zabranjeno, jer oni koji se dogovore prakticno ne gube nista, ali su osteceni njihovi protivnici u narednom kolu. Ali kako spreciti da se neko dogovori na PM...?

 

Ma zajebavam se za dogovor. Ja ionako retko idem u minus.

Odakle vama sa se dogovaramo? :lolol: LeBron je crven na sve strane, ja mu lično preporučujem 1 Prslinovanje za sledeće kolo.. :fantom:

 

 

Edit: da se ubeleži da sam i ja doveo Kuna ovo kolo :D

Lagano mogu da sastavim startnih 11 za sledece kolo i bez ijedne izmene... :fantom:

Link to comment

ma kakvi baksuzi, to je prosto Kun i to je jedno od onih kola. evo prošle godine kad je u istom kolu Suki imao 2p u porazu protiv Hala a Aguero 1p u pobedi 3-0:

 

 

Teraj se Aguero u picku lepu materinu, dao si 156 golova na 3 meca kod kuce, sad kad si meni kapiten jedino si zabo zuti karton.

 

 

Govnar usrani :mad: tri napadaca ovo kolo - 6 poena, i to samo jer je ovaj budjavac kapiten, a zajedno kostaju 33 miliona

Link to comment

Odakle vama sa se dogovaramo? :lolol: LeBron je crven na sve strane, ja mu lično preporučujem 1 Prslinovanje za sledeće kolo.. :fantom:

 

Сви ћете ви пре или касније да схватите како је моћно полудети и отићи у минус 12. Или 24.

 

:isuse:

Link to comment

Сви ћете ви пре или касније да схватите како је моћно полудети и отићи у минус 12. Или 24.

 

:isuse:

:lol:

minijatura

Link to comment

Сви ћете ви пре или касније да схватите како је моћно полудети и отићи у минус 12. Или 24.

 

:isuse:

 

Ja cu da shvatim vec sledece kolo, sa 7 crvenih igraca minimum -12 mi ne gine

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...