Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovako rasterećen, nikad opuštenije ne ulazim u duel kao danas i planiram da tako nastavim.. Napravio usput na putu do kuće jednu izmenu, jebeš tvitere, povrede i ostalo.. Prsline, padaš.. :unsure:

Link to comment

Ako ton mog posta nije bio drugarski izvinjavam se, stvarno nisam ništa loše mislio, naprotiv.

 

Ako neodlaženje u minus nije drugarski, tu se već slažem ali nisam imao izbora. Gde ima mesta za -4 tu ima mesta i za -8, a gde ima mesta za -8 tu ima mesta i za -12. Na kraju bi me povuklo da zamenim sve povređene i završio bih sa takvim minusom da bi mi trebala masa hattrickova i CSova da bih nekako izašao na nulu. To mi je delovalo previše hevi čak i za moje standarde pa sam rešio da se zadržim na jednom transferu (a ne bih ni njega iskoristio da onaj tupson nije zaradio pet žutih pa bi mi mučeni Pelle izašao na teren kao usamljen špic).

Link to comment

Ako ton mog posta nije bio drugarski izvinjavam se, stvarno nisam ništa loše mislio, naprotiv.

Joj, čoveče, izvini ti. Ja zaboravljam da ljudi često nemaju kontekst. "To nije drugarstvo" je sintagma iz ovdašnjih vrtića kad klinci urade nešto "nedrugarski" :)

 

U drugim vestima - ja vala startujem sa -4.

Link to comment

Legao prvi poraz, čestitke Sokolima.

 

Krenuo baksuzluk, prvo sam sa vage pre četiri GW-a statistički odabrao Sakhoa umesto Austina, dva puta mašio kapitena, trošio transfer na smenjenog Mannonea i uzeo Krula koji se povredio. Elliot mi je rezerva, ali sad čitam da mu je žena pred porođajem pa se možda među stative uključi treći golman Svraka. Večeras Limanca častim +8 zarad budućih planova, azija hendikep stil.

 

Praznici nam stižu.

Link to comment

Kao ubedljivo najgori birac kapitena na ovom forumu, cisto da upozorim imaoce Bonyja da ga izostave iz svojih planova s trakom, danas sam bacio oko na njega!

Edited by Calavera
Link to comment

šta je ovo, raspisali se svi u utorak... obično ovako rano u nedelji na topiku samo Prslin kači gifove, Tolaa baca kletve, a ja raščišćavam pikavce i pocepane tikete od prethodnog kola. :fantom:

 

nego, 1 strašno. neprijatelj ima 100+ bodova manje od mene, ispred je na tabeli i toliko ga zabole uvce što igra protiv mene da nije ni 1 transfer napravio. karaće me odbranom, to je već jasno. Azpi, Bertrand, De Hea, Čembers. ja doveo braniča Palasa pred ovo kolo, tolko ne znam gde bijem.

Edited by malkin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...