Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Брате Агуеро, због овог што си сада промашио ћу те пре или касније наћи и лупити ти шамар.

Извини, брате, узбуђен сам па лупетам. :)

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

e jbg. a imam i ja Aguera, mogao sam da mu stavim traku :cry:

čestitke još jedared Behemothe, zasluženo. tonem ka sredini nezaustavljivo. ajde recite mi bar da će Fei da izgubi, nema smisla da me i on stigne na tabeli.

Link to comment

Захваљујући мом Агуеру и противниковом поцрвенелом Мангали у последњи меч улазим са каквим-таквим шансама, што ми је највећи успех од септембра.

 

Потребно ми је да Ериксен не уради ништа.

Link to comment

:lolol: A tako sam ti lepo juce pokazala kako se uspesno dzinksuje cak i kad dzinksovani vec izadje iz igre.

Хтео сам да пробам без џинксовања. :(

Link to comment

Хтео сам да пробам без џинксовања. :(

svako kome se tim razlikuje od Tolaainog je u direktnoj opasnosti. puknuću uajldkard da iskopiram njen tim, svega mi.

 

e Prsline kad se setim onih kasnih letnjih dana kad nam je ceo Premer gledao u leđa :cry:

Link to comment

I idemo, pretposlednji put:

 

Za H2H duele se namestaju timovi, makar se islo i u dubok minus sa poenima za klasik. Nijedna pozicija u klasiku ne moze da ti donese zadovoljstvo kao pobeda nad Prslinom, Feijem, Mocom, Mjukijem...

 

A kog si ti pobedila od gorepomenutih? :fantom:

 

Bitno je imati neki cilj u zivotu. 

 

Fei - check

Mjuki - check

Moca - check

 

:happy: Cekam te, Prsline.

Link to comment

Kakva je ovo lakrdija od igre.

 

Izmedju plana A (traka Prcunu™ i dovodjenjem Mileta umesto Tadica) i plana B (-4 Costa i Downing umesto Peleta™ i Tadica), izaberem opciju B. Sam sebe zajebem za 11 poena i opet nekako pobedim. Moje donosenje odluka je za posmatranje. I naravno kapitena ne mogu ubosti ni pod razno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...