Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Neverovatno za jedan onaj bonus, ne bod nego ono sto ga obracunava. Nista, kakva je ekipa u Shipu, Premer je ionako nafuran ?

Edited by Aleksandar88
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bertrand :ziga:

 

Covek mi doneo izjednacenje, a picka sam, nisam verovao u njega i vec sam se pomirio sa porazom.

 

Drugo kolo zaredom nereseno u nenormalnim zavrsnicama, morace to da mi se vrati, oduvace me Lezileb sledece kolo 25 razlike

Edited by pantelia
Link to comment

Nego Malkine, hocemo u minus u sledecem kolu? :)

pa u načelu može, samo nemam pojma šta bih radio kad su transferi u pitanju. sviđa mi se tim, mogu da se molim do petka da se poneko od ovih povređenih oporavi... iskreno, u ovom trenutku veze nemam šta ću da radim.

Link to comment

Auh, Krul i Bijafra su na 50%, a Bejns, Cadli i Douning na 75.

 

Malkine, izgleda cu stvarno da ti dam 4 bodova prednosti.

Ja se otarasio Čadlija. Previše bi mi bilo da opet ne igraju i on i Bejns. Još samo i da dovedeni mančesterski Valensija uradi nešto korisno...

Link to comment

Povrede u odbrani me satiru. Sve budzetasi koji se povrede bas pred kucne duele gde moze biti CS. Kupim S.Taylora (da bi som ustedeo 0.2 u odnosu na Dumetta) i on se povredi sutradan i ne odigra nista 2 kola, i za sutra je vidim pod znakom pitanja. Sad i Duff koji se nagrejao klupe, dodje njegovo vreme za start i naravno - povreda. Ne mogu da se natransferujem vise. Ne znam da li je bilo neko kolo da nisam otisao u minus...

Link to comment

sad baš gledam kakva je legenda Mercuzzio. 547 poena, plasman oko 1.3 miliona, i trenutno 7. mesto u Premeru sa 7 pobeda. osmoplasirani nbg ima ravno 151 poen više od Mercuzzia :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...