Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Ako su ti sva 3 napadača u timu da, ako ti je 1 ostao na klupi onda ne, bez obzira na raspored koji si napravio na klupi.

 

Kako? Ako su mu u timu 2 napadaca i jedan ne igra, moguce je da ga zameni veznjak. Formacija sa jednim napadacem je validna.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako? Ako su mu u timu 2 napadaca i jedan ne igra, moguce je da ga zameni veznjak. Formacija sa jednim napadacem je validna.

Da, da, u pravu si, sad sam baš hteo da se ispravim, pišem o napadačima a razmišljam o odbrambenim igračima. 

Tu mora da su tri minimum.

 

nadam se da ga sad nismo skroz zbunili  :)

Edited by Remi
Link to comment

sta, jebote, zbunjujete covjeka? vezni moze da zamjeni napadaca u bilo kojoj varijanti. problem nastaje samo kad neki neodbrambeni treba da zamjeni odbrambenog, a njih ima samo 3 u originalnoj formaciji.

Link to comment

sta, jebote, zbunjujete covjeka? vezni moze da zamjeni napadaca u bilo kojoj varijanti. problem nastaje samo kad neki neodbrambeni treba da zamjeni odbrambenog, a njih ima samo 3 u originalnoj formaciji.

 

Ne moze. Ako imas samo jednog napadaca na terenu (formacija 5-4-1) i on ne igra, ne moze da ga zameni niko sem drugog napadaca.

 

Jednostavno je, 1-2-3 princip: minimum 1 napadac, 2 vezna i 3 odbrambena moraju da budu na terenu. Izmene ulaze redom koji ne kvari taj princip.

Edited by Tolaa
Link to comment

Ne moze. Ako imas samo jednog napadaca na terenu (formacija 5-4-1) i on ne igra, ne moze da ga zameni niko sem drugog napadaca.

 

Pa to, ne može da bude 5-5-0 formacija.

Edited by Remi
Link to comment

Proklet bio malkine, protivnik mi ima Yayu za kapitena!!!

 

Taj mora da je mnogo mudar... :D

 

Posle par kola gde sam skupio jedan bod, a mislio sam da ulazim u pobednicku seriju, ocekivao sam da cu doziveti jedan kvalitetan raspad sistema. Kad ono...

Cini mi se da mi prvi put ove sezone startni golman ima vise bodova od onog sa klupe. Bonuse su davali kako je meni odgovaralo. 12 bodova prednosti i 4 moja protiv dvojice Calaverinih. Realno, mogao bih da krenem da slavim...

Link to comment

Taj mora da je mnogo mudar... :D

 

Posle par kola gde sam skupio jedan bod, a mislio sam da ulazim u pobednicku seriju, ocekivao sam da cu doziveti jedan kvalitetan raspad sistema. Kad ono...

Cini mi se da mi prvi put ove sezone startni golman ima vise bodova od onog sa klupe. Bonuse su davali kako je meni odgovaralo. 12 bodova prednosti i 4 moja protiv dvojice Calaverinih. Realno, mogao bih da krenem da slavim...

 

A jos su mi ta dvojica Klajnara i Guzan koji igraju 1 protiv drugog, mislim da mi se i teoretske sanse mere u promilima. Cestitke!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...