Jump to content

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Pa draft još uvek nije ni zaživeo valjano, ali da popunimo ligu ljudima koje će se ozbiljno lože (kao calavera i ovaj islandski hasler npr), dobacimo do cifre od 20 i to bi već bila druga priča.

 

Edit - A definitivno samo moćine hot poruke i muvanja na chatu vrede ulaznice. Ko nije igrao ne zna šta propušta!

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dogovorili bi se već, treba prvo skupiti tih 20 ljudi. Ja cenim 3, valjda nije previše, a bilo bi sigurno zabavno igrati se sa 60 blokiranih igrača. I pikovi bi nosili ogromnu težinu.

 

Edit - i ako budemo igrali opet se zalažem da se dogovorimo da traka mora da bude na nekom od draftovanih. Meni to dođe logično majku mu

Edited by Ruxin
Link to comment

 

ПРЕМЕР:

 

1. Terrible Muriel - Ja

2. ФК West Ham - Прслин

3. Misirke - Tolaa

4. Liverpuldjani™ - Behemoth

5. Banjica Boys-LeBron

6. Cuvari Tradicije - zoki

7. Pantelia Stars - Pantelia

8. Металлург Шеффилд - malkin

9. Topolice UTD - nick1986

10. Sokolovici UTD - Hudersfield

11. Dabogda crko rnr - Aleksandar88

21. Trotters Inc - Moca

 

ШИП (прошлогодишњи учесници Фантазија):

 

1. FK Moćni Grbalj - goofs

2. djubretari - sabahudin

3. neugodan rival - clever bastard

4. EON - adasevic

5. Meraklije UCFC - cartman

6. Spojlerovci - Garnirung

7. Argentina Utd - ducca

8. Ultimo Beer Centre - Hobbit slayer

 

ШИП и ТРЕЋА (остали):

 

1. Pilkington's moaners - Mauci PPP

2. King City - Calavera

3. Mean Machine - Remi 

4. Pokusni Kunići - Gylfi Pleasure

5. Cevap - TSVA 

6. muffin - cvrlle
7.--1991--  Zigara
 
 

 

Link to comment

Da, ali ko ce to sve ispratiti? Morali bi komesara da imamo. A i ako se propust desi, veoma je tesko rektifikovati™ kasnije

 

A jbš ga, ja se uzdam u poštenje i dobre namere, ipak nije pitanje života i smrti (I can assure you it’s much, much more important than that). Ko uoči nepravilnosti nek prijavi, prevaranta ćemo trpati do kraja sezone ili već smisliti neku poštenu kaznu i to je to. :)

Link to comment

Znam, ali nema šanse to nikako da sprečimo, bez obzira koliko nas igra i koliko igrača draftujemo. Šta da ti kažem, ako se potkrade greška ništa strašno, idemo dalje...a ako će neko svesno da zloupotrevljava sistem™ radi sopstvene koristi onda kul, njemu na čast. Meni je malo debilno i da razmišljam o tome, ne shvatam baš toliko ozbiljno sve ovo.

Link to comment

Pa draft još uvek nije ni zaživeo valjano, ali da popunimo ligu ljudima koje će se ozbiljno lože (kao calavera i ovaj islandski hasler npr), dobacimo do cifre od 20 i to bi već bila druga priča.

 

Na mene ne racunajte, javlja mi se da ce mi i ovaj obican fantasy uzeti previse vremena <_<

Link to comment

Ovo ne oduzima ništa vremena, samo dva puta godišnje po sat vremena sprdnje na chatu. A opširan tromesečni research pred početak pl je cenim već uveliko u toku (priznaj!) tako da ćeš sigurno spreman. :P

 

A u toku sezone kad već uzmeš da čačkaš oko svog tima uloguješ se minut i na ovaj drugi....ili se ni ne uloguješ, što kaže prslin ne ljutimo se svakako.

Edited by Ruxin
Link to comment

Priznajem!!! Mada to ne menja nista oko drafta, nije meni problem sto ne zahteva toliko paznje nego sto ne bih izdrzao a da ne potrosim bar 3 sata svake nedelje na prckanje™ po timu, pa kad na to dodas i obican fantasy... previse vremena + vazda sam mrzeo multitasking.

Edited by Calavera
Link to comment

Priznajem!!! Mada to ne menja nista oko drafta, nije meni problem sto ne zahteva toliko paznje nego sto ne bih izdrzao a da ne potrosim bar 3 sata svake nedelje na prckanje™ po timu, pa kad na to dodas i obican fantasy... previse vremena + vazda sam mrzeo multitasking.

+1, Fabregas zabio Viteseu, moj gw1 tim je momentalno temeljno izmenjen.

a da ne pominjem to da bi mi draft tim sigurno bio bolji od glavnog te da bih se zbog toga žešće nervirao.

 

nego gde je Fei? treba mi malo ekspertskog uvida u vezi sa izvesnim jeftinim nigerijskim napadačem... :fantom:

Link to comment

Na mene ne racunajte, javlja mi se da ce mi i ovaj obican fantasy uzeti previse vremena <_<

još kad se na to doda i liga šampinjona... pa gde će vam duša?
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...