Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako dobro racunam, imam 5 bodova manje od timmi-a i imam Tadica i RVP koji jure tih 5 bodova...

 

Znam da cu izgubiti ali bar imam nadu jos dva dana jer Tadic igra tek prekosutra... :fantom:

Link to comment

Konacno CS za Baneta i konacno CS za golmana kog ne ostavim na klupi!

 

Ali sad ce Alexis da pregazi Utd i vrati malkina u igru.

:lol:

saće, saće, ni sa aerodroma još nije ljudski sleteo a razbiće moćnog junajteda. uostalom, pokriće ti njegov učinak Sterling komotno.

Link to comment

Postoji li varijanta da veznjak automatski zameni napadača koji nije igrao? Pitam za druga.

zavisi koji ti je na klupi taj veznjak, svakako ulazi umesto igraca koji nije igrao, nevezano za poziciju

Link to comment

Ako dobro racunam, imam 5 bodova manje od timmi-a i imam Tadica i RVP koji jure tih 5 bodova...

 

Znam da cu izgubiti ali bar imam nadu jos dva dana jer Tadic igra tek prekosutra... :fantom:

ajde vidi da odigrate nerešeno ako ikako može. samo mi fali da mineko od vas dvojice utekne 3 boda :isuse:
Link to comment

Postoji li varijanta da veznjak automatski zameni napadača koji nije igrao? Pitam za druga.

Ako su ti sva 3 napadača u timu da, ako ti je 1 ostao na klupi onda ne, bez obzira na raspored koji si napravio na klupi.

Link to comment

Ako su ti sva 3 napadača u timu da, ako ti je 1 ostao na klupi onda ne, bez obzira na raspored koji si napravio na klupi.

 

Aha, kapiram. Super onda, pošto su tri napadača već u timu ovaj što nije igrao će svakako biti zamenjen (pod uslovom da mi makar jedna od zamena u stvarnosti istrči na teren jer su svi žuti).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...