Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rahim je srecom zavrsio kod mene, morao sam da pokrijem Sancheza. Hvala i za Costinu klupu :) (mada samo mi je anulirao pocetnih -4).

 

Nema na cemu. To su tipicne dileme nas average-shipppovaca: Cadli ili Kosta? Kosta ili Sigi?

Prodao me brat Berahino danas... Potpuno je neprirodno da on kuci ne daje nista od nista do 60, a pogotovo od 60 kad gube 0-2.

 

Ako ne stignu jos neki "bonusi", dobijam te za transfer. Strasan mec. Cim je Velbek dao onaj pas za Sanceza, a imao si i tog Chambersa koji zatvara sve, odustao sam od jinxivanja... Puno srece u nastavku Shipppa.

Link to comment

Čestitke zloj mašini. Uglavnom sam zadovoljan učinkom i zalaganjem svojih igrača čemu su doprinele i novajlije zbog kojih sam startovao sa -8. Da sam dao traku Kunu umesto Peletu™ još bih i pobedio ali to bi već bilo previše.

Link to comment

Čestitke zloj mašini. Uglavnom sam zadovoljan učinkom i zalaganjem svojih igrača čemu su doprinele i novajlije zbog kojih sam startovao sa -8. Da sam dao traku Kunu umesto Peletu™ još bih i pobedio ali to bi već bilo previše.

Hvala. Ovo je bilo po direktivi Marka Nikolića  :D

 

Kad sam video minus baš sam se obradovao, mada uprkos njemu bio si blizu, da je jedan od poslednje dvojice koje sam čekao(Sančez, Sigi) zakazao,

ti bi pobedio. Valjda će ti se te izmene isplatiti u narednim kolima. 

Link to comment

Ne znam koga sam dobio, stoje upitnici kraj Šumadinaca. Uspešno odstranjeni Velbek i Manone (-4), zelene strelice i jedanaesta pobeda. Slaba komunikacija u Ligi 1 me najviše motiviše da upadnem u brod.

Link to comment

Nema na cemu. To su tipicne dileme nas average-shipppovaca: Cadli ili Kosta? Kosta ili Sigi?

Prodao me brat Berahino danas... Potpuno je neprirodno da on kuci ne daje nista od nista do 60, a pogotovo od 60 kad gube 0-2.

 

Ako ne stignu jos neki "bonusi", dobijam te za transfer. Strasan mec. Cim je Velbek dao onaj pas za Sanceza, a imao si i tog Chambersa koji zatvara sve, odustao sam od jinxivanja... Puno srece u nastavku Shipppa.

 

Cestitke. Na kraju Chambers me sjeba nacisto, mada su uzroci poraza uvek mnogo dublji od ishoda jedne utakmice. Krimi sezona se nastavlja. Dileme uvek prevagnu ka pogresnim resenjima. No hope.

Link to comment

Ne znam koga sam dobio, stoje upitnici kraj Šumadinaca. Uspešno odstranjeni Velbek i Manone (-4), zelene strelice i jedanaesta pobeda. Slaba komunikacija u Ligi 1 me najviše motiviše da upadnem u brod.

Јуначки сам погинуо. Бејнс ти је донео одлучујућу предност, а није морао ни Агуеро онако да се распуца. Ипак тврда утакмица, права првенствена.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...