Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Сачекај ти боље бонусе, не знаш како то иде са Пантелијом. :lolol:

Moze samo da ostane nereseno ili mozda da dobijem ako Dummeta malo podignu i daju mu poen bonusa...:)

Link to comment

Otišao sam u minus da bi doveo Tadića umesto Sigurdsona i taman sam zbog toga izgubio 3 razlike.. Ne vredi, ne ide ove sezone, deveti poraz zaredom.. Championshippp here I come..

Edited by zoki
Link to comment

Pantelia i ja nereseno. Mozda i najpostenije. 

 

Svaka cast za borbu.

 

 

Carski duel :Hail:

 

U vidu najboljih sa Praslinom, uzbudljivo do bola!

 

 

Сачекај ти боље бонусе, не знаш како то иде са Пантелијом. :lolol:

 

I ovo je tacno. Juce je Di Maria posle utakmice imao bonus koji su mu posle skinuli. Dummet je cetvrti po bonus poenima, ko zna sta ce veceras da se desi.

Link to comment

@zoki

 

Pa zasto to, pobogu? Ne za ovaj GW, vec inace...

Sigi ima par teskih kola i onda opet lagano, a Tadic ova dva i onda kuku lele. Plus sto je Tadi™ fantazi prevara koju je jednom usralo da natrpa nesretni Sanderlend, a realni maksimum mu je asistencija na svakoj drugoj utakmici. Sto je isto ili manje od onoga sto nudi Sigi, za vecu cenu.

Jebo me onaj +0.1 od Tejlora koji me je sprecio da pre tri kola dovedem Cadlija

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Edited by nbg4ever
Link to comment

Ma bio sam popizdeo i još u prošlu nedelju dok je trajao GW napravio izmene.. :isuse: Nisam mnogo razmišljao zato i treba da ispadnem..

Edited by zoki
Link to comment

Fei je otprilike jedini koji ima Čadlija u premeru i uspeo je da ga ostavi na klupi :lolol:

Ali ce zato pobediti verovatno za bod ili dva...i ima najskuplji tim u ligi...

Link to comment

Sve cestitke Goofsu na zasluzenoj pobedi. `ebo me Van Persi © pored zivog Alexisa.

 

Zahvaljujem, fer i nadasve korektna utakmica.

 

Iskoristio bih ovu priliku i da se poserem po bonus sistemu fantazija koji 3BP dodeljuje igracima cije ekipe su izgubile 2:1 (Sancez, Chadli). Supckumtrnu. Hvala.

Link to comment

Dokopao sam se kompa i zaključio da ne postoji ni jedan drugi fantazi osim engleskog, a da je zvaničan. Ne znam šta im je teško da to oprave, nije kao da se ne igraju milioni. 

 

A bilo bi super imati neku alternativu za sledeću godinu, ja bih se baš rado oprobao u švapskoj ligi.

Edited by Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...