Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neresenim rezultatom (47:47) koji sam izborio tako sto je cenjeni protivnik Tsva napravio extra transfer, uspeo sam da se bar na nedelju dana izmestim iz opasne zone.

Link to comment

Играо Дрогба свих 93' данас. Нема начина да игра и трећу утакмицу у недељу дана, Коста се значи враћа против кју пи ара.

 

Nbg, malkin, прави Вест Хем и мој фантази Вест Хем - сви имамо тренутни скор 5-1-3. :)

Link to comment

Играо Дрогба свих 93' данас. Нема начина да игра и трећу утакмицу у недељу дана, Коста се значи враћа против кју пи ара.

 

Nbg, malkin, прави Вест Хем и мој фантази Вест Хем - сви имамо тренутни скор 5-1-3. :)

očas posla ću ja da napustim to probrano društvo. strašno koliko sam štete napravio sa 2 transfera. ne prepoznajem više svoj tim, nema više balansa i koncepcije, ne znam šta dalje da radim... možda i wc okinem ovih dana, u ozbiljnom sam iskušenju.
Link to comment

imam dva FT-a, relativno loš tim i nemam ideju koga da ubacim/izbacim. možda bejnsa pa da se poklapanje sa drugim ekipama podignem sa trenutnih 76% na 89% :isuse:

 

sve gledam ka liverpulu, sterlingu pala cena, baloteli mora nekad da počne da daje golove, a cena teško da će mu dodatno padati ...

Link to comment

Prošle nedelje:

adebayor ga ne daje ni u ligi uefe. mora nekad ubosti, mora (pod uslovom da uopšte igra :( )

:fantom:

 

Danas:

imam dva FT-a, relativno loš tim i nemam ideju koga da ubacim/izbacim. možda bejnsa pa da se poklapanje sa drugim ekipama podignem sa trenutnih 76% na 89% :isuse:

 

sve gledam ka liverpulu, sterlingu pala cena, baloteli mora nekad da počne da daje golove, a cena teško da će mu dodatno padati ...

Stvar je jasna...

Link to comment

Pa ne znam za tog Maria, ja sam ga drzao u timu nekoliko kola, sve racunam da proradi, a porazi se redjali.

 

Cim sam ga izbacio, odmah sam vezao 2 pobede.

 

Kad se vec pominje Maria, mene nesto Angel poceo zivcirati. Aj sto nista ne uradi 2 kola, nego me zabrinjava ispodprosecna igra. Neplanirano mi ovo dilema br 1... A ima ih hvala bogu.

Link to comment

Neresenim rezultatom (47:47) koji sam izborio tako sto je cenjeni protivnik Tsva napravio extra transfer, uspeo sam da se bar na nedelju dana izmestim iz opasne zone.

 

ma lako ti je kad protiv budale igras

 

inace sa tih 47 boba bi uzeli 3 boda protiv skoro svakog drugog. Ipak je ovo igra na (ne)srecu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...