Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Ocekujem zajeb epskih proporcija, ali ipak i lagano gazenje mog h2h protivnika :fantom:

 

That went well.  :happy: Nije ti pomogao ni Banetov crveni ni ovaj gol u 94., a garant si se ponadao. :D Pobedjujem za Seskov :wub: bonus. Odrala sam te dva puta ove nedelje, u CL i ovde, eno ti Draft za utehu. Cestitaj mi.

 

A jos mi ostao i dupli transfer za sledece kolo. (Koji sam danas vec potrosila, a sad ode Bane.  :isuse: )

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mars. :fantom:

I nisam se ponadao, ali sam se malo smorio ako sam stvarno izgubio za bonus tog idiota. Mislio sam da je veca razlika. Tek bih se smorio da sam zadrzao Azara

Link to comment

pobeda kako stvari stoje ali na misice, sad glavobolje sa povredama. Isterao bih raspalog Begovica ali mi Gibs i Sigurdson remete planove. Ima li nekih informacija o njihovim povredama???

Link to comment

Mars. :fantom:

I nisam se ponadao, ali sam se malo smorio ako sam stvarno izgubio za bonus tog idiota. Mislio sam da je veca razlika. Tek bih se smorio da sam zadrzao Azara

 

Bilo bi nereseno da nema Seskovog bonusa. U onom editovanom postu gore sam ti "cestitala" na izvlacenju u poslednjem minutu. otprilike ovako kao sto ti meni cestitas. A onda sam skontala bonus. Nije moglo sladje. :D

 

Azar ce da izdivlja protiv QPR-a, samo zato sto ga ti nemas. 

Link to comment

Ko jbte ima Gibsa u postavi, za ime boga miloga!?! I zasto?

Pa taj nikada nije spojio vise od 3 utakmice, bez da se povredi

 

*a boli me uvo za nereseno, dosta mi je onaj jedan protivu prslina

Edited by nbg4ever
Link to comment

Chambers bio suspendovan a ocekivao se njihov CS proslo kolo :) Epilog je da su primili 2 komada od Hull-a i da tracim dve izmene na coveka. jbg momenti pomracenja uma

Edited by nick1986
Link to comment

govoris ko da je to nesto lose

Ivanovic will serve his one-match ban vs Shrewsbury in the Capital One Cup and be available vs QPR in Gameweek 10. :p

 

Igrace izgleda protiv Palasa. Ima neki kup pre toga...

Збунио си ме Паласом, да ниси направио ту грешку баш би ми уштедео једно 20 минута нервирања :lol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...