Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Konacno opet pobeda, odmor od dzinksovanja je izgleda urodio plodom. 

+1

 

posle ovog kola biću izgleda 16 mesta iznad zone ispadanja, taman malo da uhvatim vazduh pre nego što me LeBron išamara sa Aguerom i RVPom...

Link to comment

+1

 

posle ovog kola biću izgleda 16 mesta iznad zone ispadanja, taman malo da uhvatim vazduh pre nego što me LeBron išamara sa Aguerom i RVPom...

Ali...ona je rekla da je odmorila od dzinksovanja...:)

 

A ti kreces nedelju dana unapred.... :fantom:

Link to comment

:lolol: 

Moća i Fei čvrsto podupiru ligu; uzidani su takoreći u temelj Premera.

 

Bustin neugodan rival, i drugi put u osam kola odigrao nerešeno.

 

Premer izdominiro, prosek poena u kolu oko 71, druga liga oko 61, treca 68.

Link to comment

:lolol: 

Moća i Fei čvrsto podupiru ligu; uzidani su takoreći u temelj Premera.

Tu sam i ja, kao 18. da ih podrzim :)

 

Najbolje kolo sto se mene tice do sada. 98 poena, drugi rezultat u ligi i savladan nejaki Fei, neka se spremi 25_maj. Krivo mi je sto mi je izmakla stotka, bas je Caulker morao da zabije™ u svoju mrezu ispred Maria.

Link to comment

Premer izdominiro, prosek poena u kolu oko 71, druga liga oko 61, treca 68.

 

treća liga ima čoveka na vrhu klasika, a vi nastavite da mašete tim statistikama!

jes da sam izgubio od njega ovo kolo (koliko zahvaljujući njegovom selektiranju toliko i mom duplom klinšitu iz Njukastla zakopanom na klupi) ali i dalje navijam za čoveka jer je "naš" i zato što vama, tamo iz prve, neko treba da pokaže gde se igra najbolji fudbal!!!

napred Gylfi !!!

Link to comment

napred Gylfi !!!

iceland-flag.jpg

 

Sem tog promašaja sa Koloćinijem, fascinantan je i Silva koji radi gigantski posao a nije bio umešan niti u jedan od poslednjih šest golova Sitija, on je isto mogao malo da te pogura do tri boda.

 

Zadovoljstvo overall ranka od 679 prelazi u anksioznost da ću da se crvenim narednih 30 kola.

Link to comment

Пантелија, честитам. Тек сада сам видео јучерашњи резултат, стидљиво сам се нада да ћу да ти се осетније приближим, али мрка капа.

 

Шта би са АДМ, видим да је пожутео?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...