Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Velbek i Fab.

Haz leti nakon ovog kola. Mnogo je bre indolentan.

Zna da jednim trkom moze da resi utakmicu, i onda mu se jebe da se cima. Carini loptu, pokusava neke finte i asistencije, umesto da zune loptu kano Kun

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

i uz sve to na putu je da napravi oko 180-90 poena... ja sve mislim čim ga prodam ima da napravi neki ršum.
Link to comment

Jbt Kralju, ladno ces me dobiti i pored Aguera kapitena...

 

Nije bilo suđeno.

 

Ako sam od nekoga mora da izgubim, neka to bude od tebe, uprkos brutalnoj prepisivačini oko Do Nasimenta.

 

Htedoh opet da probam za publiku, ali moram da se vratim na zglobni i Pohorsku... Bilo bi veće zadovoljstvo da se Agueru otvorilo sutradan kad bih već upisao bodove... Pati. :kralj:

 

... I alal vera.

Edited by kralj
Link to comment

Kun, Baines, Pelle, Tadic, Klajnara i Seks™ ^_^

 

Nisam imao net 2 dana, pa mi ostala traka na Costi, inace bih je prebacio na Kuna :( Ovako ce Sterling vc morati da me cupa...

Link to comment

Znaci, hteo sam da dovedem Bejnsa i Tadica. Sinoc pogledam Total (znam da kurcu ne valja) i ni jedan nije bio ni blizu rasta. Danas vidim da su obojica otisla za po 0.1 i sada mi fali 0.1. Jooooj, bre!!! :frust:

Link to comment

Poslednji trzaji za pobedu, prezivljavam sabahudinovu simultanku, posle izmene Koste imace 91 poen. Ja sam, posle tumbanja, na jakih 66, sto znaci da ADM mora dati het-trik, na koji ce i sam sebi da asistira.

 

AEMO NIJE SVE GOTOVO!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...