Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Авер 51.

 

Јебала их промена правила о расту цена, апсолутно сви имају Дијега Косту, Ди Марију, Фабрегаса/Азара, Нејсмита/Улоу, Велбека/Пелеа, једног из Саутемптонове одбране, једног из Челзијеве одбране, Стерлинга и Сигурдсона. :isuse:

 

+1

 

U velikom Derbiju protiv Tole, po osam istih igrača, a u nadmetanju unikata u duelu 3 na 3 rezultat je bio 6:3. Upropastiše igricu.

 

Ruku na srce, sledeće kolo (veliki Derbi) igram protiv Lebrona - poslednjeg Premer mohikanca, beskompromisnog negovatelja igre za publiku, plesača po tankoj žici, koji ne haje za milionima, pa ću kao nekad moći da pratim dvadesetak igrača.

Link to comment

+1

 

U velikom Derbiju protiv Tole, po osam istih igrača, a u nadmetanju unikata u duelu 3 na 3 rezultat je bio 6:3. Upropastiše igricu.

 

Ruku na srce, sledeće kolo (veliki Derbi) igram protiv Lebrona - poslednjeg Premer mohikanca, beskompromisnog negovatelja igre za publiku, plesača po tankoj žici, koji ne haje za milionima, pa ću kao nekad moći da pratim dvadesetak igrača.

Naravno, uvek razlicitost...:)

 

Evo unapred da ti cestitam pobedu... :fantom:

Link to comment

Cestitam kolegi Cvrletu na odlicnoj nogi i mom prvom porazu posle odlaska u -4 (naravno izgubio sam dva razlike) .

dobra borba! ja sinoc 'nako pretrcao po fantaziji i video tesan poraz na banetov bonus. nisam ni primetio tvoj minus :D

srecno u daljem nastavku takmicenja

Link to comment

Ne ne, mooj protivnik je imao 7 igrača sa učinkom i 2 Di Marie  a ja sam omašio kapitena :fantom:

 

Video tek jutros, bolje da nisam. Treci u nizu. Jebeni Downing me sahranio na kraju. I naravno moja odluka da DDG posaljem na klupu posle svih govana koje sam pojeo i istrpeo prethodnih 6 kola. Mada si imao i ti pehova sa Dierovim izlaskom u 59. minutu, Bony klupa. Sve u svamu sta da kazem sem cestitam.

Link to comment

nešto ne kontam, kako je moguće da ima toliko mnogo igrača kojima je pala cena ovaj gejmvik, a tako malo onih kojima je porasla ?

 

edit: u stvari, ljudi su se masovno rešavali igrača kojih i inače ima mali broj igrača i kupovali su one koje ima veliki broj igrača.

ali mi je opet čudno da ima toliko onih kojima je pala cena.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

za porast cijene je potreban fiksan broj kupovina (valjda preko 60000), za drugi porast duplo vise. za pad cijene je potreban odredjen procenat od ukupnog vlasnistva, pa ako su u pitanju igraci kojih vec ima jako mali broj fantazista, desava se da mnogo vise igraca izgubi vrijednost.

Link to comment

mrzim ove pauze, skroz ispadnem i iz toka dešavanja. uradio sam dve izmene, čisto eto da nešto promenim i da mi ne sede pare u banci, nego na terenu

 

edit: diego costa na 67%. :lolol:

Edited by Lezilebovich
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...