Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fei izgleda najbolji u Premeru u ovom kolu, utekao sa samog dna tabele... plus dobio Prslina. ako ga ovo ne vrati na forum topić, treba ga izbaciti iz lige :fantom:

Edited by malkin
Link to comment

izgubih :(

 

Au koja grcevita borba :) Imas Di Mariju, imas Dijega Kostu, imas Fabregasa, ali danas je prevagnulo junacko srce Eriksena, Rouza, Dauninga, Adrijana... kakav podsticaj za ovaj mladi tim, pred odlazak na dvonedeljnu pauzu!

Link to comment

Odbrana tvoja razvalila, svi klinsitove, a kod mene golovi I zuti kartoni. Adebayor ni uz Tolinu pomoc ne uspeva apsolutno nista da uradi...

Link to comment

Авер 51.

 

Јебала их промена правила о расту цена, апсолутно сви имају Дијега Косту, Ди Марију, Фабрегаса/Азара, Нејсмита/Улоу, Велбека/Пелеа, једног из Саутемптонове одбране, једног из Челзијеве одбране, Стерлинга и Сигурдсона. :isuse:

Link to comment

Авер 51.

 

Јебала их промена правила о расту цена, апсолутно сви имају Дијега Косту, Ди Марију, Фабрегаса/Азара, Нејсмита/Улоу, Велбека/Пелеа, једног из Саутемптонове одбране, једног из Челзијеве одбране, Стерлинга и Сигурдсона. :isuse:

mislim da je ovo privremeno, uskoro će Falkao, Aguero, Lukakara, Sise, a za njima Stariđ i Benteke da unesu raznovrsnost u napadu, možda čak toliko da dođe i do razbijanja veznog templejta (moraće Arfildi i Dauninzi da se dovedu da bi bilo para za skuplje napadače...)
Link to comment

mislim da je ovo privremeno, uskoro će Falkao, Aguero, Lukakara, Sise, a za njima Stariđ i Benteke da unesu raznovrsnost u napadu, možda čak toliko da dođe i do razbijanja veznog templejta (moraće Arfildi i Dauninzi da se dovedu da bi bilo para za skuplje napadače...)

:naughty:

 

inace sam izgubio jedan razlika zbog zutih kartona nasih repstativaca. uz to, tadicev je bio neopravdan.

Link to comment

Odbrana tvoja razvalila, svi klinsitove, a kod mene golovi I zuti kartoni. Adebayor ni uz Tolinu pomoc ne uspeva apsolutno nista da uradi...

 

Pa ti vidi sta je potrebno za pobedu kad protivnik ima dva ekstra igraca i jos ti omasis kapitena 100%

Link to comment

Какав је то меч био, сад гледам! Браво, момци.

 

Знам ко је данас навијао за Вест Хем као да је рођен у Грин стриту. :lol:

Link to comment

Opaka tekma protiv preporodjenih Šumadinaca. Tesno i neizvesno do samog kraja, dobih na bonuse tj jer je moj kapiten uzeo 3bp a protivnikov ništa. Što kažu, nepravda je da je u ovakvom spektaklu neko morao da izgubi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...