Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Пошто га је Геијев капитен управо завукао Евертону и тиме разлику у бодовима између наша два тима повећао на 12 поена могу само да му честитам победу и онда да одем да тихо плачем на тераси, између увелог цвећа а насупрот пушачу из зграде преко пута коме жена не да да пљуга на гајби па сад мора да живи у лођи. :(

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

au Prsline, ni većeg straha ni slabijeg neprijatelja... :fantom:

 

Ти си крив. Осветићу ти се за овај џинкс. Пардон, светићу ти се за овај џинкс.
Link to comment

Nejsmit transfer ceka na klupi.

 

Edit: Dier na klupi, uci ce i osvojiti 1 poen. :isuse: Optimisticna sam, nadam se da nece dobiti karton. 

Edited by Tolaa
Link to comment

Мало је само једног да му ставиш да се клања, заслужио их је десет. Пази како ме уништио: Геи већ има више поена него у било ком претходном колу, а остало му је још ПЕТ играча: Дијего Коста, Ивановић, Чадли, Дајер и Клајн. :isuse:

Edited by Прслин
Link to comment

Мало је само једног да му ставиш да се клања, заслужио их је десет. Пази како ме уништио: Геи већ има више поена него у било ком претходном колу, а остало му је још ПЕТ играча: Дијего Коста, Ивановић, Чадли, Дајер и Клајн. :isuse:

 

I Fabregas.  :fantom: Klanjacu se vise ako izgubis, ne brini, ne bih sad da dzinksujem mnogo.

Link to comment

šta sam uradio? :unsure:

ni ne gledam fudbal, čekam da prođe iživljavanje Baneta, Fabregasa i Adebajora pa da proverim poene...

Tolaa, Prsline, a da mi njega lepo reportujemo?! :angry:
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...