Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Да, обојицу има сваки други тим.

 

Едит: мени заменик капитена, баш сам се ломио и хтео да га ставим за капитена али онда превагнула Костина форма.

Ja prelomio u korist Islanđanina a Kosta mi ostao zamenik. Sada deluje kao odličan potez, al sutra  kad negde oko 16h bude utero dva komada, 

biće udaranje glave u zid.

Edited by Remi
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jbga, ta rotacija gde imas 5 solidnih midfildera, pa ih rotiras sa napadacem... kad tad djavo dodje po svoje.

 

+1

zato ja ne volim 3-5-2. izvan odbrane poene donose golovi, a retki su veznjaci koji redovno zabijaju.

Link to comment

Zbog govneta Ulloe.

Ја нањушио да му следи понејсмитивање и пре пар дана га заменио за Пелеа и то за -4. Сада ми мало лакше, морам да признам. :)

 

Мало. :(

Link to comment

Tri*, ostao mi samo Naylor kojeg ima i protivnik. Morace Kun © da resava...

 

Vec sam poceo da sumnjam u njegovo velicanstvo  :fantom:

Edited by Calavera
Link to comment

Jebi se gospodine Kun :thumbdown:, sad mi ostaje samo da se nadam da ce neko od ovih sto nastupaju sutra da dobije proliv pa da udje Henderson sa klupe.

Link to comment

Извињавам се унапред што ћу да гњавим, али Геи је у некој вукојебини где је лош нет, па се на форум некако и укачи али на Фантази не може уопште те ме замолио за детаљан извештај.

 

Драги Геи,

 

Продао сам Улоу и Мангалу за Пелеа, Мура и -4. После првог дана водиш 17:10 (односно 17:14 пре одбијања ових -4). Бонуси још нису изашли али ако их и буде, биће их за Сигурдсона (2 асистенције) и Стерлинга (1 асистенција) а њих имамо обојица.

 

Од осталих играча мени је прошао само Мур из Лестера (добио 1 бод), а теби Крул и Улоа (по 2 бода и један и други).

 

Када одбијемо Ивановића и Фабрегаса који су нам исти и када сравнимо капитене (теби Ди Марија, мени Коста), сутра чекамо следеће играче:

 

Ти: Ди Марија, Чадли, Дајер, Клајн.

Ја: Дијего Коста, Уелбек, Пеле, Бејнс, Форстер.

 

Преломиће Челзи - Арсенал: ако буде доста голова имам шансу.

 

Поздрав,

Прслин

 

P.S. Никоме нисам рекао да си отишао у бању да лечиш херпес

Link to comment

Dzerard poen na terenu i poen bonusa :Jova:

:lolol: pa dokle jebote. Džerard je najveća anomalija bonus sistema. on i za žuti karton valjda dobije bonus.

 

nego, današnji učinak: posred proseka. kako je bilo lepo kad je Suki sam podizao prosek kola za 10-15 poena... ovo sad jad i beda, 3 poena po utakmici. naravno, moj protivnik mora da bude jedan od otprilike 2 tima u ligi koja su otišla preko proseka. on i Timmi, koji je otkrio i u sredini gaji nešto što se zove Arfild.

Link to comment

:thumbsup:

 

Bilo je vreme da se odljuti sto mu nisu cestitali rodjendan. 

 

Kod mene i kralja je ovo kolo bilo sudar mocnih Manonea, Soukrosa i Morena sa jos mocnijima Begovicem, Tejlorom i Dajerom. Bukvalno su ta trojica u odbrani sve sto nam je razlicito (pored toga sto on ima jednog Baneta, a ja jednog Kostu vise) i trenutno njegova trojica imaju 4 poena vise od moje dvojice koja su igrala. :cry: S obzirom na to da sumnjam da Totenhem moze da ne primi gol i da Arsenal moze da zabije, eto mi treceg poraza za redom. 

Link to comment

Bilo je vreme da se odljuti sto mu nisu cestitali rodjendan. 

 

Kod mene i kralja je ovo kolo bilo sudar mocnih Manonea, Soukrosa i Morena sa jos mocnijima Begovicem, Tejlorom i Dajerom. Bukvalno su ta trojica u odbrani sve sto nam je razlicito (pored toga sto on ima jednog Baneta, a ja jednog Kostu vise) i trenutno njegova trojica imaju 4 poena vise od moje dvojice koja su igrala. :cry: S obzirom na to da sumnjam da Totenhem moze da ne primi gol i da Arsenal moze da zabije, eto mi treceg poraza za redom. 

tumblr_lrbtlt62u61qbkkwqo1_500.gif

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...