Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ако још има неки паћеник са Балотелијем у првих 11, то није Роџерсара. :fantom:

Neko ga ima i za kapitena :isuse:

Edited by Behemoth
Link to comment

Što si ga uzimao ako mu ne veruješ? Što mi nisi poništio Bonya <_<

Gledao sam dugorocno. Morao da prodam Rooney-a jer mu je padala cena a Welbz posle ovog kola ima 3 veoma fina tako da sam ipak njega uzeo (inace sumnjam da ce ista uraditi ovo kolo). Da sam gledao samo ovo verovatno bih posegao za Ulloom. Za sledeca kola imam previse kandidata za letenje pa sam morao resavati pitanje Costinog partnera long term. Sest dana glavu razbijao sa ovom odlukom...

Link to comment

au Prsline, ni većeg straha ni slabijeg neprijatelja... :fantom:

 

ja odoh u duboku izolovanost. vidim da mi 7 od 11 nastupa u nedelju a da mi je danas svega 18 minuta igre oduvalo dva šita klina. ništa dobro neće ovo kolo doneti.

Link to comment

Као што је 2:0 најопасније резултат, тако је и слаб непријатељ разлог за страх. Доказ за то је што сам вас јаке већ омлатио к'о ораје.

Link to comment

Као што је 2:0 најопасније резултат, тако је и слаб непријатељ разлог за страх. Доказ за то је што сам вас јаке већ омлатио к'о ораје.

:lolol: jel i ovakvo zaključivanje deo anti-džinks strategije protivu poslednjeg na svetu?
Link to comment

ja odoh u duboku izolovanost. vidim da mi 7 od 11 nastupa u nedelju a da mi je danas svega 18 minuta igre oduvalo dva šita klina. ništa dobro neće ovo kolo doneti.

 

Tri*, ostao mi samo Naylor kojeg ima i protivnik. Morace Kun © da resava...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...