Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dummet, Clyne i Sanchez u golgeterskoj seriji iz midweeka, Lukaku protiv rasutog Liverpula i dve crvene štrafte na štucnama, kao jedina farba gotamskog Mean Machinea su ono što me najviše nervozira pred obračun. 

 

:lolol: carski.

 

Imao pune ruke posla, sutra isto, ništa neću da ispratim kako treba, pa tako ni naš meč, ne znam kako ću da namestim da bar

severno Londonski derbi odgledam, makar na momente. Imam neki osećaj da će biti čerupanja kokoški. 

 

Idem sad da vidim šta i kako u vezi kapitena i transfera, vidim da si ti samo jedan napravio, cenim da si se najskupljeg rešio i ubacio 

umesto njega igrača iz gradskog rivala mu.

Link to comment

srećno svima za vikend (a posebno Tolaai u nedelju) osim panteliji!

 

Trebalo mi malo da skontam sto bas meni i sto u nedelju, ali skontala. :) Hvala.

 

A hvala i Merkuciju sto me je castio sa -4. Moj tim spreman jos od subote, a ovog vikenda necu moci da dzinksujem kako treba, tako da to moze da znaci samo da Merk pobedjuje i pored minusa.

Link to comment

Зарадио милионче вајлдкардом. На ову скупоћу врло добар резултат. Тими, како си ти прошао?

 

Наравно, развалио сам до сада непобеђен тим, лидера Премера. Схватио сам да тај фенси свет пун шампањаца, пријема, камераре и није за мене. Желим да се вратим коренима: индијској музици која допире са звучника изнетих пред ред викторијанских кућа од црвене цигле, халал фиш'н'чипсу, депилацији спојених обрва - једном речју Грин стриту. Да, и борби за опстанак. На дну табеле живе прави шмекери и Моћа. Браћо, стижем!

Link to comment

...cenim da si se najskupljeg rešio i ubacio 

umesto njega igrača iz gradskog rivala mu.

 

Ne smem da vadim Sergia Kunića i imam plan da mi ostane dva FT-a za posle kvalifikacione pauze, te sam samo Shawa mutirao u nindža Clynenjaču.

 

Jebo raspored kad nema potencijalnih kapitenskih kandidata za nedelju.

Edited by Gylfi Pleasure
Link to comment

Зарадио милионче вајлдкардом. На ову скупоћу врло добар резултат. Тими, како си ти прошао?

tak nesto, nisam bas ni ispratio.

Link to comment

Гвоздена завеса™.

 

Два су била начина да се разбије темплејт и све будуће утакмице учине занимљивијим: један је Агуеро, а други надрукавање одбране до јаја. Драго ми је да смо Тими и ја отишли у различитим правцима, па у текму улазимо са само четири иста играча, што је деловало невероватно пре само седам дана.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...