Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

znaci, ne samo da pregledavas sve timove u nasoj ligi, nego i prvih 100 hiljada ukupne liste. :fantom:

 

a šta ću, jbg, sedim od utorka i čekam da vidim da li će pantelia siđe u minus, nemam šta pametnije da radim :fantom:

Link to comment

Samo da prijavim Goofsu da sam odradio skauting njegovog Moćnog Grblja.

Pažljivim analiziranjem sam došao do zaključka šta mi se ne sviđa:

- izuzetno mali broj poena u prošlom kolu (26) za tim koji je bio u najboljoj formi u ligi, znači da će sad svi igrači podivljati sa poenima

- previše igrača Sautemptona (maksimalna trojica) koji igraju protiv nesrećnog QPR-a kome do sada 4 gola nije dao samo ko nije hteo

- dva odbrambena iz Stoka koji konačno imaju prilike da ostanu netaknute mreže, jer im u goste dolazi još nesrećniji Njukasl

- još uvek 0 transfera u ovom kolu, što znači da će uslediti neočekivane promene u poslednjim minutima

 

A šta mi se sviđa:

- mislim da imam perspektivniji napad i dužu klupu

- neću ići u minus ovo kolo

- nemam odbrambene iz mančesterske braće, pa i manje šanse za crvenim kartonima

 

I sad, naravno, ovo svima izgleda da će biti neizvesno, a pre će se završiti sa 30+ razlike u nečiju korist i to samo na razliku kapitena. :D

No bitno je da sve protekne u fer i sportskoj atmosferi. Vrh tabele je blizu obojici i sem Adaševića, svi smo tu uglavnom na jednu pobedu razlike od direktnog plasmana u Premer, ali i jednu poraz do borbe za opstanak. :)

Link to comment

nece

e pa onda neću ni ja.

 

mnogo si bre fin čovek pantelia, ne može čovek ljudski da se naoštri pred meč :D

mada Prslin stalno priča kako si ljut i opak protivnik pa ću da pretpostavim da je ovo neka podmukla strategija, long con i Serbian-Jew double bluff u jednom. :fantom:

Link to comment

Dummet, Clyne i Sanchez u golgeterskoj seriji iz midweeka, Lukaku protiv rasutog Liverpula i dve crvene štrafte na štucnama, kao jedina farba gotamskog Mean Machinea su ono što me najviše nervozira pred obračun. Odosmo u podešavanje, statistike i tabele...

 

Sledeća scena: 5am, otvaram šesto pivo i chrome, i dalje ne znam kuda ću sa dva FT i proračunavam koliko imam spavanja da kapitena namestim mamuran u 15 do dedlajna.

Link to comment

eh, kad bi se trofeji delili posle petog kola, i Prslin bi bio šampion :fantom:

 

još jedna-dve konferencije za štampu, poslednji izveštaji o povredama, slike sa Liverpulovog treninga, pa da se okinu dva dobro promišljena transfera. srećno svima za vikend (a posebno Tolaai u nedelju) osim panteliji!

Link to comment

Ćuti, vidiš da koristim jedinu priliku koju ću imati ove godine. (i mnogo sledećih verovatno)

Jel praslin onaj što prošlo kolo spominje nekih 29 bodova? Ako sam ja u trećoj ligi u kojoj je on, šestoj? :fantom:

Link to comment

eh, kad bi se trofeji delili posle petog kola, i Prslin bi bio šampion :fantom:

 

još jedna-dve konferencije za štampu, poslednji izveštaji o povredama, slike sa Liverpulovog treninga, pa da se okinu dva dobro promišljena transfera. srećno svima za vikend (a posebno Tolaai u nedelju) osim panteliji!

 

?

 

Imas 2 transfera free Bice 70 razlike za tebe :isuse::cry:

Link to comment

?

 

Imas 2 transfera free Bice 70 razlike za tebe :isuse::cry:

ma jok, sve će to izgledati bitno drukčije kad moj kapiten Kosta izađe u 58. minutu a tvoj kapiten dvadesetak minuta kasnije kompletira het-trik.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...