Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja ne mogu da se osvestim: onaj šarlatan Rodžers je terao Rasima da igra 120 minuta protiv jebenog Midlsbora u nekom nebitnom kupu.

znači za vikend će ladno opet da ga ostavi na klupi :mellow:

Link to comment

jel Suki dogurao dotle prošle godine? nešto mi se čini da je bio blizu 60 posto. ne u septembru, naravno...

 

mislim da nije. čini mi se da je prošle godine Ramsey imao najviše oko 55%

Link to comment

naravno da nije. suki je bio skup, a tad su postojale skupe alternative koje su takodje donosile veliki broj poena. costine skupe alernative su sve od reda (trenutno) lose.

 

ramsey je bio dosta jeftiniji, zato je imao najvise.

Edited by Timmi
Link to comment

naravno da nije. suki je bio skup, a tad su postojale skupe alternative koje su takodje donosile veliki broj poena. costine skupe alernative su sve od reda (trenutno) lose.

 

varljivo je to, ja mislim da ako Suki i nije dogurao do 60% mora da su drugi razlozi u pitanju. pre svega, Suki je započeo sezonu od šestog kola, počeo da biva žešće popularan tek od 8-10 kola i gomila rano upokojenih timova ga nikad nije ni imala, to je glavno.

 

u decembru je od prvih 900,000 timova bio u preko 60% (i to debelo) a u prvih 100,000 timova u oko 97%. u to vreme ko je igrao fpl imao je Sukija bez obzira na to da li su imali Jaju, Azara, Aguera, Runija itd. Kosta možda ima veći procenat ukupno ali još dosta ima da gura da bi dominirao igrom onako kako je Suki dominirao (u smislu esencijalnosti™, ne broja poena).

Link to comment

znaci, ne samo da pregledavas sve timove u nasoj ligi, nego i prvih 100 hiljada ukupne liste. :fantom:

 

naravno da je suki bio esencijalan, ali ljudima nije bilo tako lako da prodaju nekog runija, aguera ili staridza ako donose poene, a pritom im je narasla vrijednost toliko da su ih kasnije tesko mogli vratiti u tim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...