Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

Debuchy out for three months after undergoing ankle surgery, confirms Wenger.

 

Удри по Чејмберсу, Арсеналов првотимац коме је место у првом тиму гарантовано до 2015. године за 4.5 милке! Још само данас у вашем граду!

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja to uradio u subotu, sad ubijam vreme razmišljajući šta sa onim drugim transferom, što mi preostao jer sam bio pijan....a što je najcrnje deluje mi tim za sledeće kolo skroz ok, znači golema katastrofa u najavi. Vidim da se masovno prodaje nejsmit i da će do vikenda sigurno da mu padne cena, ali uopšte nisam ubeđen da ga je toliko pametno sad pedalirati.

Edited by Ruxin
Link to comment

I jeb se što sad moram još i da razmišljam šta to fali čejmbersu kad ga ti tako dobronamerno preporučuješ....tačno te najbolje staviti na IL od pon do petka.  <_<

Edited by Ruxin
Link to comment

Можда је двоструки блеф.

 

To sam i pomislio! 

 

 

 

@malkin

 

A nisam baš toliko lud da uvek praktikujem transfere subotom. Nego sam sad imao 2 sticajem okolnosti, što se kaže....a uzbudio sam se zbog mogućnosti da čejmbersu, kojeg sam planirao da ubacim i ovo kolo pa zaboravio, ode cena, pa reko ajde da završim odmah sa tim....i onako mi ostaje regularan 1.

Edited by Ruxin
Link to comment

Prslin perfidno diže cenu svom igraču. Ja dok sam bio u teranju po 30 hiljada puta dnevno prodavao sam i kupovao Kostu samo da bi bio prvi na listi nedeljnih transfera u.

Edited by kralj
Link to comment

pantelia, jesi doveo Kostu? sva deca ga imaju :fantom:

 

Razmisljao sam o tome. U trenutku popizda u nedelju sam momentalno sutnuo Bonija( da degenereik nije dobio crveni karton, pobedio bih, iako sam u subotu gubio 20 razlike) i doveo Pelea, ne gledajuci ko mi je naredni protivnik. Ako bih doveo Kostu, em krecem sa -4, em ga ti vec imas, a mislim da ti je tim bolje poslozen od mog, i da mi treba neki razliciti igrac od tebe koji moze da napravi iznenadjenje da bih pobedio.

 

Plus ce Murinjo za sledecu utakmicu Lige Sampiona sigurno izvesti najjaci sastav posto su usrali u prvoj utakmici, pa ako budu resili Aston Vilu vec u prvom poluvremenu (sto je realno), moguce je da ce da izvadi nekog od glavnih igraca vec posle 45 min, a skoro je Murinjo zapomagao kako Kosta ne moze da izdrzi 3 utakmice nedeljno ni u ludilu.

Link to comment

Plus ce Murinjo za sledecu utakmicu Lige Sampiona sigurno izvesti najjaci sastav posto su usrali u prvoj utakmici, pa ako budu resili Aston Vilu vec u prvom poluvremenu (sto je realno), moguce je da ce da izvadi nekog od glavnih igraca vec posle 45 min, a skoro je Murinjo zapomagao kako Kosta ne moze da izdrzi 3 utakmice nedeljno ni u ludilu.

xHoHnnQ.gif

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...