Jump to content
IGNORED

Fantasy Premer League 2014/2015


Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    852

  • Прслин

    766

  • Tolaa

    408

  • nbg4ever

    261

Top Posters In This Topic

Posted Images

Taj taj! Ispratili smo ga u Premer sa sve trubačima i najvećim počastima, kako bi preko njega u svojstvu trojanskog konja mi šippperi preuzeli kontrolu nad elitnom ligom.

Link to comment

Taj taj! Ispratili smo ga u Premer sa sve trubačima i najvećim počastima, kako bi preko njega u svojstvu trojanskog konja mi šippperi preuzeli kontrolu nad elitnom ligom.

То беше онај што сам му се искакао по лобањи у прошлом колу? :fantom:

Link to comment

Ja sam prvi sad, pa mozda tamo dveiljadetriescetvrte sledeci put. Ali ne dajte da vas to spreci da zakljucite kako je ovo i konacna potvrda da su treceligasi bolji igraci i neuporedivo veci smekeri od premerasa!

Link to comment

Нашли сте кога да хајкате, одјавили се и један и други са форума на дуже време а ви одмах коло повели...

 

2nb82ef.gif

Edited by Прслин
Link to comment

Па је л' ти мислиш да икоме нормалном прија стално да кука и предаје се? Ја по шест кошуља променим сваког викенда све знојећи се од напора да се пренемажем и запомажем и једем говна. Напишем лепо "а, ха, пицолики, згазићу те као пужа", а онда одмах бриши, склањај па зарањај у септичку на чијем су дну највећи бисери повлађивања и самогажења. Је л' мислиш да се прво место у Премеру на знање добија, младићу? Какво црно знање, запомагање само и искључиво. И да искористим само прилику да се захвалим родоначелнику, сињој кукавици што је открио ову жилу куцавицу: Геи, поклони се!

 

Onda u to ime jedna pesma.

:D

 

Mada ti ova slikovita opisivanja idu najbolje. 

Link to comment

Нашли сте кога да хајкате, одјавили се и један и други са форума на дуже време а ви одмах коло повели...

 

2nb82ef.gif

 

Pa ja samo te sto se ne javljaju i smem da prozivam posle 4 uzastopna poraza :(

Link to comment

Elem, sledeće kolo igram sa liderom, tu nemam nikakvih šansi, tako da unapred čestitam Kunićima.

 

Hoće li biti opet nekog hendikep starta, ili ta čast ide samo za tempirane ikseve mid-table obračuna? Nije kul da sada kreneš sa nule sa spreminm timom.

Link to comment

Hoće li biti opet nekog hendikep starta, ili ta čast ide samo za tempirane ikseve mid-table obračuna? Nije kul da sada kreneš sa nule sa spreminm timom.

Ako ne napravim ja hendikep, pobrinuće se Venger, Martinez ili neko treći za to. Mada, 5 kola, wc i 10 transfera do sad, možda je vreme da se iskuliram par kola.

 

Kako sada stvari stoje dobićeš me lagano, tako da mi je bolje da ostavim 2 free trasnfera za ono tamo kolo i opet neki mid-table obračun, 

u svakom slučaju i tebi se pruža prilika da odmoriš sl. kolo neke igrače i napraviš neku rotaciju, duga je sezona, dolaze kupovi ono-ovo.

Edited by Remi
Link to comment

Taj taj! Ispratili smo ga u Premer sa sve trubačima i najvećim počastima, kako bi preko njega u svojstvu trojanskog konja mi šippperi preuzeli kontrolu nad elitnom ligom.

plan se odvija besprekorno, doktore. čak sam i dvaput neočekivano izgubio od tradicionalno slabijih timova u ligi ne bih li uljuljkao starosedeoce.

Link to comment

Odlično. Plan se odvija kako treba. Malo se sam se zabrinuo u početku od onih ubedljivih pobeda. :)

Takođe, Fei obavlja odličan posao pri fenjeru. Olako je shvaćen, ali transfer politika će kad tad uroditi plodom. Kad cena tima naraste na 110, više mu neće bitno kad ostane 30 poena na klupi, jer će na terenu imati bar 2 puta više. :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...